مقایسه ای بین پیام تحدید آمیز کودک جلاد داعشی با نوجوان شهید دفاع مقدس+فیلم

«… هیچ جرم و گناهی مرتکب نشده اند به جز اینکه گفته اند، الله پروردگار ماست.
اسلامشان شما را خشمگین و عصبانی کرده است و شما هم بغض و حقد و کینه ی خود را بر سر مسلمانان ریختید و بدانید که ما آگاهیم شما در زندگی دنیا حریصترین انسانها هستید و میدانید ما خونمان و جانمان را در برابر الله متعال ناچیز و کم قیمت میبخشیم و به اذن الله متعال سرزمین و دیارتان را بر سرتان ویران خواهیم کرد و امنیت تان را به هم خواهیم زد و خونتان را جاری خواهیم کرد…»

«ای رافض مشرکین!، ای ایران صفوی!، بدانید که جنگ شما در برابر مجاهدان هیچ نفعی برای شما نخواهد داشت.
در انتظار ما باشید؛ شما و جاسوسانتان.»

اینها بخشی از گفته های کودک جلاد داعشیست که در حال آماده شدن برای گردن زدن از اسرای دست و پا بسته ای که داعش برای شهید کردن توسط او آماده کرده اند به زبان میراند و همانگونه که خواندید؛ با این جملات رزمندگان اسلام و ما مردم ایران اسلامی را تحدید میکند!.
(دانلود با حجم ۱۵ مگا بایت.)

اینجا

واقعیت این است که گروه داعش که توسط وزیر خارجه ی اسبق امریکا هیلاری کلینتون با عضو گیری از هفتاد و دو کشور تشکیل شده و از یاری مستقیم رژیم کودک کش صهیونیست هم بهره میبرد، همواره تلاش داشته و دارد تا با نمایشی کاریکاتوری از اسلام راستین، اولاً دلهای مسلمانان پاک سرشت اما بی اطلاع از وقایع سیاسی و مذهبی را به خود جذب نماید و ثانیاً برای غربیها و افراد عمدتاً غیر مسلمان اینطور جا بیندازد که اسلام مظهر خشونت و آدمکشیست!.
به عنوان مثال، در مورد جذب انسانهای بی اطلاع ولی پاک سرشت، همین بس که اینها جنایاتشان را با شعار زیبای الله اکبر و دیگر شعاعر مقدس دینی مرتکب میشوند و همانگونه که در فیلم هم مشاهده میکنید و از گفته های این کودک داعشی پیداست، اینها خود را مسلمان و مجاهد میدانند؛ در حالی که معلوم نیست، اولاً این چه اسلامیست که از طرف کفار و یهود آشکارا پشتیبانی و حمایت میشوند تا همنوعان خود را به زشت ترین روش ممکن، طوری که حتی خود کفار با مسلمین رفتار نمیکنند به قتل برسانند!.
ثانیاً اینها علناً با زنان خود و دیگران به نام جهاد النکاح که اصلاً جایی در اسلام ندارد و بر خلاف دستورات دین مبین هم هست، زنا میکنند!.
ثالثاً از کشتن زنان و کودکان نه تنها امتناع نمیورزند؛ بلکه با قصاوت محض به آن افتخار هم میکنند!.
میبینید، حتی در همین متنی که به این پسر بچه ی شست و شوی مغزی داده شده القا شده، او به صراحت آمده: «به اذن الله متعال سرزمین و دیارتان را بر سرتان ویران خواهیم کرد و امنیت تان را به هم خواهیم زد و خونتان را جاری خواهیم کرد…»!

اینکه به لطف خداوند و تلاشهای رزمندگان عزیز و دلیر اسلام راستین و به برکت خون شهدای بزرگوار مدافع حرم، داعش و داعشی هیچ غلطی نمیتواند بکند و الحمد ل الله رب العالمین این فرقه ی گمراه و کثیف در آبادیهای ویران شده ی سوریه آخرین نفسهای مسمومش را میکشد، بر همه روشن و واضح است اما سؤالی که از همین بخش از تحدیدات این کودک فریب خورده ی داعشی استخراج شده وجود دارد این است که کجای اسلام آمده که خانه های حتی دشمنان را میتوان بر سرشان ویران کرد و امنیتشان را به هم زد؟!.
آیا در همان خانه هایی که قرار است بر سر دشمنان ویران شود، بیگناهان و افراد غیر نظامی زندگی نمیکنند و طبق قوانینی که حتی کفار بدان پایبندند و لا اقل به زبان پذیرفته اند، کشتن غیر نظامیها و افراد بیگناه زشت و ناپسند نیست؟!.
آیا واقعاً آنچه توسط داعش رخ میدهد اسلام و مسلمانیست که بخواهد رزمندگان اسلام را عصبانی کند و آنها کینه شان را بر سر این مسلمین! فرو بریزند؟!.
آیا اصلاً اینهایی که آدم میکشند، زنا میکنند، مرتکب غارت و تجاوز میشوند و ناکرده ای نیست که مرتکب نشده باشند مسلمانند؟! و اصلاً آیا اینها جایی برای حرمت اسلام که هیچ، حرمت انسان بودن را رعایت میکنند که بشود مسلمانشان دانست و مجاهدشان خواند؟!.
حالا این بماند که در هیچ کجای اسلام چیزی به نام جهاد علیه زنان بیگناه و کودکان و افراد غیر نظامی وجود ندارد!.

یادمان نرفته، همین سه چهار ماه قبل بود که پنج شش نفر از همین به اصطلاح مسلمانان مجاهد! در ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم امام (رح) تنها برای ساعتی مجال تحرک یافتند که نتیجه ی آن هفده شهید و حدود شصت مجروح بود!؛ در حالی که اکثر قریب به اتفاق شهدا و مجروحین را غیر نظامیها تشکیل میدادند! و این است اسلامی که آنان دم از آن میزنند!.

البته من فکر میکنم این فیلم کوتاه، غیر از اینکه با هدف خشن نشان دادن اسلام عزیز توسط رسانه های داعشی منتشر شده اند، هدفی چون نمایش اسلام کاریکاتوری و فریب وجدانهای بیدار اما کم اطلاع را نیز دنبال میکند.
(دقیقاً همان اهداف پلیدی که دشمن صهیونیستی دنبال میکند.)
جالب است بدانیم، همینها چند سال قبل برای نمایش مظلو‌نمایی، از عکسها و تصاویر شهدای دفاع مقدس ایرانی به عنوان سربازان کشته شده شان استفاده کردند که البته بسیار مضحک و تمسخر آمیز بود و فیلم حاضر را هم میتوان در ادامه ی همان نقشه تحلیل کرد؛ چراکه حضور نوجوانان اسطوره ای چون شهیدان عزیز، حسین فهمیده، مرحمت بالازاده، مهرداد عزیز اللهی و خیلیهای دیگر نیز که به تأسی از نوجوان غیرتمند کربلا، حضرت قاسم بن الحسن علیه السلام در معرکه ها تحسین دوست و دشمن را بر میانگیختند، قطعاً آن داعشیهای منافق و دروغگو را به این حرکت رسانه ای کور و ترحم بر انگیز واداشته تا مثلاً برای خود آبرویی دست و پا کنند و بگویند، در جمع داعشیها هم چنین شوقی برپاست ولی واقعیت این است که ما حتی در بین رهبران و بزرگان داعش هم اثری از عقلانیت نمیبینیم، چه برسد به کودکان فریب خورده شان که بخواهیم بین آنان و رزمندگان اسلام حقیقی شباهتی بیابیم و اینکه اگر حماقت و خودکشی و یا تجاوز و جنگ‌طلبی و قتل و غارت با روحیه ی دفاع شرافتمندانه ی در سایه ی عقلانیت و شجاعت از نظر عقل و شعور یکیست، پس وای به حال عقل و شعور!.
در پایان و برای کاملاً روشنتر شدن بحث، توجه شما عزیزان را به فیلم کوتاهی از نوجوان شهید چهارده ساله ی دفاع مقدس، شهید مهرداد عزیز اللهی جلب میکنم تا خودتان بدون هیچ توضیح اضافه ای، در مورد رزمنده ی اسلام راستین و جلاد تروریست آموزش دیده ی گروه داعش امریکایی صهیونیستی قضاوت بفرمایید.
(دانلود با حجم ۰۷٫۱۵ مگا بایت.)

یا علی مدد

درباره خادم پايگاه

به نام خداي امام و شهدا. اسمم محمد حسنيه. تاريخ تولدم، سي و يك خرداد هزار و سيصد و شصت و هشته. يعني دقيقا هيوده روز بعد از رحلت امام به عرش سفر كرده به دنيا اومدم!. خودم كه فكر ميكنم خداوند منو به خاطر خدمت به نايب امام زمانم، امام خامنه اي به اين دنيا فرستاده. نابينام. لیسانس تاریخ از دانشگاه پيام نور شهرستان اوز استان فارس. از اونجايي كه عشقم امام و شهدا و رهبر قهرمان، بصير، صبور و ابلفضليم امام خامنه اي بوده و هست، تصميم به انتخاب اين رشته ي دانشگاهي گرفتم و الآن هم تو اين پايگاه در خدمت شمام. من هميشه اين احساس رو داشته و دارم كه اگه ما تاريخو بخونيم و به ديگران هم ياد آور بشيم، ميتونيم جواب خيلي از مسؤوليتها، از جمله داشتن تعهد نسبت به حفظ ارزشها و پاسداري از اين انقلاب عزيز، كه حاصل خون شهداي عزيز‌مون و خون دلهاي بهترين مردم تاريخ بشريته، يعني مردم تاريخساز و حماسه آفرين ايران سربلند رو بديم. اميدوارم تو انجام اين وظيفه، به ياري خدا و تلاش فردي خودم، به علاوه ي ديدگاه هاي مصلحانه ي شما بازديد كننده هاي فهيم و باشور و شعور موفق باشم... راه های ارتباط با این کمترین: ایمیل: mohammad.hassani90@gmail.com شماره ی تماس: 09175586066 آیدی اسکایپ: mohammad.hassani68 ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم، در ره عشق، جگردارتر از صد مرديم. هر‌كجا بوي خميني به سر افتد ما را، دور سيد علي خامنه اي ميگرديم...
این نوشته در ادبيات, حرف دل, دانلود, دفاع مقدس, سياسي, شهدا, فرهنگي, كودك و نوجوان, متفرقه, مذهبي, نقد ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
166 بازدید

پربازدیدهای هفته

مطالب پربازدید