هستیم بر آن عهد که بستیم….

کشور عشقیهای عزیزم، سلام به شما.
میدونم که احتمالاً واسه تون سؤال شده که چرا این یکی دو هفته پایگاه اینترنتی‌مون درست بالا نمیومد و حتی گاهی از دسترس خارج میشد.
حالا بگذریم از شش هفت روزی که اصلاً تو گویی اینجا هیچوقت وجود نداشته که وجود داشته باشه!.
واقعیت اینه که افزونه های سایت، یعنی بعضی از قسمتهایی که خدمات خاصی رو در این پایگاه ایجاد میکردند؛ مثل یک بیت شعر، پر بازدیدترین مطالب، مطالب مرتبط و غیره، دچار مشکلاتی شده بودند که ما متوجه‌شون نشده بودیم و حدس هم نمیزدیم که احتمالاً اشکال از اینجا باشه.
البته اینکه اسم آوردم از افزونه های خاصی، منظورم لزوماً اینها نبودند و خواستم برای شمای مخاطب محترم اما نا آشنا به پشت صحنه ی سایت توضیح داده باشم که مشکل دقیقاً از کجا بود.
البته بخشی از این عیوب بر طرف شدند و بقیه هم ان شا الله خواهند شد.
اون یه هفته هم که کلاً سایت به قول سید جواد رضویان ک أن لن تکنت خخخ (ک أن لم یکن) شده بود، علتش سوختن هارد جایی بود که ما ازش هاست میگرفتیم و پایگاه اینترنتی ما رو پشتیبانی میکردند؛ کما اینکه سایت دنیای سپید، متعلق به سید جواد عزیز هم به همین خاطر حدود یک هفته ای رو پا در هوا بود و الحمد ل الله درست شد.
منظورم اینه که مشکل از کشور آلمان بود.
البته میدونم تو این فرصت، عده ای تازه کار و حقیقتاً بچه صفت، اینور و اونور گفتند که ما دیداس زدیم و سایت رو از دسترس خارج کردیم ولی خب، این حرفها بیشتر در حد تفریحات کودکانهست و محلی از اعراب نداره.
ما کلاً یک مرتبه دیداس خوردیم و اون یک بار هم با شجاعت نوشتیم که اینطور شده و افراد خرابکار رو هم تأدیب کردیم اما این‌بار قصه ی دیداس و این حرفها نبوده و نیست.
البته شایعه پراکنها کار خودشون رو میکنند و آرزوها‌شون رو در محیطهای مخفی به زبون هم میارند و خدا هم لعنت‌شون کنه که دروغ میگن؛ همون‌طور که عده ای شایعه کردند که ما کشور عشقیها پشت پاک شدن فایلهای دانلودی فلان سایت بی ارزش و لجن پراکن بودیم؛ در حالی که اینطور نبود و اون اتفاق البته فقط باعث خوشحالی ما شد؛ چون اونها انسانهای متکبری بودند که من خبر داشتم، برای زمین زدن سایت ما هر کاری که از دستشون میومد انجام میدادند و خدا رو شکر که به زمین خوردند اما خب، در اون ماجرا، خود عدو سبب خیر شد؛ خدا رو شکر و یکی از خود اونها هم من رو در جریان گذاشت که البته خودشون هم میدونند که من اهل دروغ گفتن نیستم؛ همونطور که مثل خود اونها نیستم که اهل فحاشی باشم و خدا هم لعنت دنیا و آخرت کنه اونهایی رو که هم دروغ میگن و هم فحش میدن.
به هر جهت، ان شا الله از این به بعد با قوت و قدرت بیشتری در خدمتیم؛ چرا که استراحتها‌مون رو کردیم و دلیلی برای نبودن در صحنه نمیبینیم؛ پس به لطف خداوند، هستیم بر آن عهد که بستیم/یا علی مدد….

درباره خادم پايگاه

به نام خداي امام و شهدا. اسمم محمد حسنيه. تاريخ تولدم، سي و يك خرداد هزار و سيصد و شصت و هشته. يعني دقيقا هيوده روز بعد از رحلت امام به عرش سفر كرده به دنيا اومدم!. خودم كه فكر ميكنم خداوند منو به خاطر خدمت به نايب امام زمانم، امام خامنه اي به اين دنيا فرستاده. نابينام. لیسانس تاریخ از دانشگاه پيام نور شهرستان اوز استان فارس. از اونجايي كه عشقم امام و شهدا و رهبر قهرمان، بصير، صبور و ابلفضليم امام خامنه اي بوده و هست، تصميم به انتخاب اين رشته ي دانشگاهي گرفتم و الآن هم تو اين پايگاه در خدمت شمام. من هميشه اين احساس رو داشته و دارم كه اگه ما تاريخو بخونيم و به ديگران هم ياد آور بشيم، ميتونيم جواب خيلي از مسؤوليتها، از جمله داشتن تعهد نسبت به حفظ ارزشها و پاسداري از اين انقلاب عزيز، كه حاصل خون شهداي عزيز‌مون و خون دلهاي بهترين مردم تاريخ بشريته، يعني مردم تاريخساز و حماسه آفرين ايران سربلند رو بديم. اميدوارم تو انجام اين وظيفه، به ياري خدا و تلاش فردي خودم، به علاوه ي ديدگاه هاي مصلحانه ي شما بازديد كننده هاي فهيم و باشور و شعور موفق باشم... راه های ارتباط با این کمترین: ایمیل: mohammad.hassani90@gmail.com شماره ی تماس: 09175586066 آیدی اسکایپ: mohammad.hassani68 ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم، در ره عشق، جگردارتر از صد مرديم. هر‌كجا بوي خميني به سر افتد ما را، دور سيد علي خامنه اي ميگرديم...
این نوشته در حرف دل, متفرقه, نقد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
207 بازدید

پربازدیدهای هفته

مطالب پربازدید