عرض تبریک به رئیس جمهور منتخب و هواداران‌شون!/شش نکته ای که نباید فراموش کرد…

سلام دوستان عزیز کشور عشقیم.
برای اینکه مطالب با هم قاطی نشن، نکات کلیدی و درسهایی که میشه از این انتخابات گرفت رو به صورت شماره گذاری شده مینویسم/تا یار که را خواهد و میلش به چه باشد:
۱٫ افراد با جنبه، بعد از شکست در انتخابات به رقیب پیروز (از نظر کسب موفقیت در جذب رأی مردم) خسته نباشید و آرزوی موفقیت در خدمت به خلق خدا میگن؛ بنابر این، آقای رئیس جمهور حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب مردم ایران و مورد تعیید دستگاهها و نهادهای انقلابی، خاصه رهبر بزرگوار این کشور و نظام مقدس!، موفقیت کسب شده مبارک شما و هواداران‌تون باشه و امیدوارم طوری رفتار کنین که فردا‌روز در پیشگاه خداوند و مردم، سر افراز و خوشبخت باشین/آمین.
۲٫ اونهایی که سال هشتاد و هشت به بهانه های واهی و البته کثیف که نشونه ی فریب‌خوردگیشون بود، اعم از مسؤولین ریز و درشت در هر پست و مقام و البته مردمی که بازی اونها رو خوردن، چقدر خوبه که به معنی واقعی کلمه درس بزرگ احترام به رأی مردم رو از جریان انقلاب و امت حزب الله یاد بگیرند.
دوستان، باور کنین خیلی بیشتر از اون چیزی که شما از احمدی‌نژاد متنفر بودید و هستید، ما هم از منتخب شما متنفر و ناراحتیم و با افتخار اعلام میکنیم که این انتخابات رو باختیم و حقیقتاً احساس شکست و نومیدی میکنیم اما حقیقت اینه که در نظام مقدس جمهوری اسلامی رأی هیچکس، تأکید میکنم، هیچکس از دیگری برتر نیست و اینکه اون آمریکاست که رأی پونصد نفر آدم بیخاصیت سرمایه دار کثیف میتونه چندین ملیون رأی ملت به کاندیداشون رو به نفع رقیب شکست خورده برگردونه و به هیچ بگیره.
توضیح:
احساس شکست ما ناشی از عدم موفقیت در کسب رأی مردم و تحمل چهار سال راه خطا و اشتباه در پیش گرفته شدهست و الا کسی که برای رضای خدا تلاش میکنه، چه پادشاه عالم باشه و چه تکه تکه بشه، حتماً مصلحت او در اینه و تا خدا رو داره و با خدا هست، یقیناً او پیروز واقعیه.

۳٫ از امروز تا چهار سال دیگه، رئیس جمهور این کشور، همون کسیه که منتخب اکثریت مردم و مورد تعیید نظام مقدس جمهوری اسلامیه.
بنابر این، هر گونه ادعای خلاف این، مثل تقلب گسترده در انتخابات، اردوکشی خیابانی، تمکین نکردن به پیروزی رقیب و مواردی مثل این، (خارج از چهارچوب قانون) اگر همراهی با دشمن انقلاب نباشه، حتماً بازی در زمین او هست.
فراموش نکنیم که این انتخابات با همه ی تلخیها و شیرینیهاش، نه اولین و نه آخرین انتخابات آزاد در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده، هست و خواهد بود؛ پس اگر خیلی به خاطر نتیجه ی اون ناراحتیم، میتونیم از اینکه بالای چهل و دو ملیون ایرانی، اعم از دوست و دشمن قسم خورده در حد فرح پهلوی در اون شرکت کردند لذت ببریم.
باور کنین این اصلاً دستاورد کمی نیست که شما بتونین دشمن‌تون رو متقاعد کنین که حتی اگر به عمد برای روی کار اومدن افرادی که نظرات نزدیکتری به خودشون دارن به شما اعتماد کنن و در صندوقی که میدونن مال شماست و این شمایید که به اون نظارت و اشراف کامل دارین رأی بریزند!.
۴٫ دوستان عزیز انقلابیم، یاد بگیریم و به دیگران یاد بدیم، تا زمانی که برای رسیدن به موفقیت صبور نباشیم و قدر اون چیزی رو که داریم رو ندونیم، یقیناً به هیچ جا نمیرسیم.
شما میدونین که هشت سال قبل، مثل همین روزها و کمی اینور و اونورتر، این ما بودیم که همه ی ارکان قدرت در کشور رو در دست داشتیم و الحق و الانصاف، خیلی هم برای رسیدن به اون جایگاه زحمت کشیدیم اما چون قدر اونچه رو که داشتیم ندونستیم و همچنین خیلی زود از هم رنجیدیم، به راحتی وضع فعلی رو به وجود آوردیم.
حقیقت اینه که اگر قراره اسلام واقعی در زمان حکومت جمهوری اسلامی ای که آرزوی همه ی انبیا و اولیای الهی و صالحین تاریخه در این سرزمین ساری و جاری بشه، راهش فقط و فقط تحمل همدیگهست.
باور کنیم ما انقلابیها خیلی راحت به خودمون و دیگران برچسب میزنیم!.
خیلی راحت گذشته ی افراد رو نادیده میگیریم و فقط و فقط با طرح ادعای استشمام بوی فتنه و خطر بزرگ، آینده ی همدیگه رو با بدترین گمان ممکن پیشبینی میکنیم!.
اینکه ما انقلابیها برای خودمون خطوط قرمز مشخص شده ای داریم و طبیعیه که نسبت به انسانهای بی خدا حساسیت بیشتری داشته باشیم خیلی درست و به جا اما آیا همیشه فریاد زدن ما، گوش دیگران رو نسبت به صدای ما نمیخراشه؟!.
مطمئن باشیم، موسیقی ای که کمتر شنیده میشه خواهان بیشتری داره و اینکه همیشه احساس تکلیف کردن ما این حس مقدس ما رو به کالایی کم ارزشتر برای بقیه تبدیل میکنه.
(کم گوی و گزیده گوی چون در…)
به علاوه، اینکه به قول مرحوم شهید حاج احمد کافی رضوان الله تعالی، هرچقدر که ما مساجد رو خلوت تر کنیم، سینماها و محلات فساد رو شلوغتر کردیم و بالعکس.
به قول امام خامنه ای مد ضله، جذب حد اکثری و دفع حد اقلی.
بنابر این، یادمون باشه اگه نمیتونیم صف ضد انقلاب و افراد سهم‌خواه رو هرچه کوچیکتر کنیم، لا اقل در صف افراد انقلابی ایجاد انشقاق و تفرقه نکنیم.
راستی نوشتم امام خامنه ای!.
امیدوارم روزی فرا برسه که شأن واقعی امامت رهبر معظم انقلاب به همه مون آشکار بشه و هیچکس به خودش اجازه نده در هیچ صورتی و لو به اسم دفاع از این بزرگوار موضعی غیر از موضع امام و رهبر جامعه ی اسلامی بگیره و همه ی مواضع و دیدگاهها زیرمجموعه ی دیدگاههای ایشون باشن و لا غیر؛ چرا که به نظرم حقیقت مهمتر از آزادی لجام گسیختهست و اینکه اگه قرار باشه در یک جامعه هر کسی حدود خودش رو ندونه و صدای رهبر در بین صداها گم بشه، همون بهتر که تک‌صدایی وجود داشته باشه و حتی اگه اشتباه هم بکنیم ولی همه گوش به فرمان رهبری باشیم که هم از همه آگاهتر و هم دلسوزتره.

۵٫ ما افراد انقلابی و نگران سرنوشت این کشور و این نظام، در طول این چهار سالی که گذشت، انتقادات و اعلام مواضع مخالف زیادی علیه این دولت که حالا به لطف رأی بالای مردمی دچار اعتماد به نفس بسیار بیشتری هم شده داشتیم و ان شا الله در طول چهار سال آینده هم همین رویه رو با قدرت و قوت بیشتری خواهیم داشت.
فراموش نکنیم، حرف درست همیشه درسته؛ حتی اگه همه ی مردم با اون مخالف باشند و حرف اشتباه هم حتی اگه همه ی مردم با اون موافق باشند بازم اشتباهه.
برای نمونه، در ماجرای قوم لوط، اکثر قریب به اتفاق مردم اون سرزمین مشخص، طرفدار ادامه ی فساد حاکم بر اون مردم و حتی عمل منافی عفت (تجاوز و لوات) با حضرت جبرئیل علیه السلام بودند اما خداوند با نزول عذاب اون گروه اکثریت اما گمراه رو عذاب کرد و به مؤمنینی که در اقلیت بودند اما درست میفهمیدند نصرت و پیروزی داد و از این ماجراها بسیار اتفاق افتاده و خواهد افتاد.
بنابر این، رأی مردم، لزوماً فصل الخطاب و ملاک درستی یا نادرستی رفتارها و اشخاص نیست و از این جا به جاییها در مورد رأی ملت بسیار اتفاق افتاده و خواهد افتاد و نظر مردم فقط برای انتخاب یک راه و تفکر یا شخص، از بین چند راه و تفکر و شخصیت در مدتی معین هست و بس.
با این قاعده، ، گفتن عباراتی مثل «نشنیدن رأی ملت»، «در اقلیت بودن» «در صد پایینی» و غیره، اگر توجیهی برای فرار از نقاط ضعف افراد طراح این نوع از شعارها نباشه، مطمئناً نشونه ی منطقی بودن اونها هم نیست و نخواهد بود.
دو دو تا همیشه چهار تا بوده و هست؛ حتی اگر همه با اون مخالف باشند.
۶٫ و آخرین نکته که مهمترین این نکاته هم اینکه ما افراد حامی انقلاب نباید از یاد ببریم که هر گونه توهین و حاشیه سازی بیجا برای منتخب مردم که با او به هر دلیلی مخالفیم، در حقیقت توهین و حاشیه سازی برای اصل انقلابه.
برای توضیح این نکته ی ظریف اما بسیار مهم، خواهش میکنم ادامه ی بحث رو با دقت بیشتری بخونید.
شاید شما اسم جانباز بزرگوار و سر افراز اسلام، حجت الاسلام محمدصادق سرایانی رو شنیده باشین.
خیلی خوب یادم هست که اون بزرگوار میگفتند که اوایل انقلاب و در سال اول جنگ که بنی صدر خائن رئیس جمهور کشور بود، یک بار که او به جبهه ها اومده بود تا مثلاً به قول خودش از رزمنده ها احوالی بپرسه و سرکشی ای نسبت به اوضاع مناطق جنگی داشته باشه، چون از او بغض شدیدی در دل داشتم، با خودم عهد کردم که اگر به منطقه ای که من در اونجا بودم اومد، هر طور شده به قتل برسونمش و پای همه ی عواقبش هم ب ایستم ولی خدا رو شکر که او نیومد و من هم موفق نشدم؛ چون اگه من او رو به قتل میرسوندم، امروز همه او رو به عنوان شهید میشناختند و من رو هم به اسم نیروی ضد انقلاب اعدام میکردند!.
یادمون نره که ما با افرادی مواجهیم که به شدت اهل صحنه سازیه و استاد ایجاد جنگهای روانیه و این واقعیت رو چه در زمان دولت قبل و چه در سالهایی که گذشت به خوبی نشون داده؛ پس زمان اون فرا رسیده که در عمل نشون بدیم، المؤمن کیس؛ یعنی مؤمن انسان زیرک و باهوشیه.

درباره خادم پايگاه

به نام خداي امام و شهدا. اسمم محمد حسنيه. تاريخ تولدم، سي و يك خرداد هزار و سيصد و شصت و هشته. يعني دقيقا هيوده روز بعد از رحلت امام به عرش سفر كرده به دنيا اومدم!. خودم كه فكر ميكنم خداوند منو به خاطر خدمت به نايب امام زمانم، امام خامنه اي به اين دنيا فرستاده. نابينام. لیسانس تاریخ از دانشگاه پيام نور شهرستان اوز استان فارس. از اونجايي كه عشقم امام و شهدا و رهبر قهرمان، بصير، صبور و ابلفضليم امام خامنه اي بوده و هست، تصميم به انتخاب اين رشته ي دانشگاهي گرفتم و الآن هم تو اين پايگاه در خدمت شمام. من هميشه اين احساس رو داشته و دارم كه اگه ما تاريخو بخونيم و به ديگران هم ياد آور بشيم، ميتونيم جواب خيلي از مسؤوليتها، از جمله داشتن تعهد نسبت به حفظ ارزشها و پاسداري از اين انقلاب عزيز، كه حاصل خون شهداي عزيز‌مون و خون دلهاي بهترين مردم تاريخ بشريته، يعني مردم تاريخساز و حماسه آفرين ايران سربلند رو بديم. اميدوارم تو انجام اين وظيفه، به ياري خدا و تلاش فردي خودم، به علاوه ي ديدگاه هاي مصلحانه ي شما بازديد كننده هاي فهيم و باشور و شعور موفق باشم... راه های ارتباط با این کمترین: ایمیل: mohammad.hassani90@gmail.com شماره ی تماس: 09175586066 آیدی اسکایپ: mohammad.hassani68 ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم، در ره عشق، جگردارتر از صد مرديم. هر‌كجا بوي خميني به سر افتد ما را، دور سيد علي خامنه اي ميگرديم...
این نوشته در انقلاب اسلامي, حرف دل, سياسي, فرهنگي, متفرقه, نقد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
109 بازدید

پربازدیدهای هفته

مطالب پربازدید