فوتبالیها کجایید!/بیایید با درخواست به سایت ورزش‌سه ویدیوهای این سایت را فارسی کنیم!+خلاصه ی بازی فوق تاریخی بارسلونا و پاریسنت ژرمن!، همراه با گزارش فارسی!!!

مقدمه

با سلام.
متأسفانه، در چند ماه اخیر شاهد اینیم که سایت بسیار بسیار خوب، پر مخاطب و محبوب ورزش‌سه که سرویس ویدیوییش به مرجعی ب لا رقیب برای تهیه ی خلاصه ی بازیهای فوتبالی تبدیل شده، در اقدامی قابل تأمل از فیلمهای ویدیویی خلاصه ی این رقابتهای مهیج با گزارش غیر فارسی (گزارشگرای خارجی) استفاده میکنه که احتمالاً بی ارتباط با قطع پخش بازیهای خارجی از طریق فرستنده های هوایی و ماهواره ای صدا و سیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمون ایران نیست.
فراخوان دادیم تا شما مخاطبین عزیز، (چه بینا و چه نابینا) برای رفاه بیشتر حال خود و همنوعانتون که جریان بازیها رو از طریق صدای گزارشگر فارسی دنبال میکنن هم که شده، با قسمت ارتباط با ما

این لینک

تماس بگیرین و درخواست کنین تا از این به بعد، فیلم خلاصه ی بازیهای فوتبال خارجی با صدای گزارشگرای وطنی و فارسی تو اون سایت تخصصی بسیار معروف و سطح یک قرار بگیره.
ناگفته پیداست که چنین اقدامی، غیر از احترام به همنوعان نابینا که عده ی قابل توجهی از علاقه مندان به فوتبال از همین قشرن، نوعی احترام به تولید ملی و دسترنج و زحمت گزارشگرای ایرانی و تبلیغ کیفیت بالای اونا تو گزارشگری هم هست که میتونه برای تغییر رویکرد مدیران محترم سایت وزین و قابل احترام ورزش‌سه نیز به عنوان ملاک تغییر رویه لحاظ بشه/با تشکر پیشاپیش به خاطر همکاری شما دوستان عزیز بازدید کننده با همنوعان نابیناتون…

آموزش ارسال درخواست به سایت ورزش‌سه از طریق لینک ارتباط با ما

خب باید بنویسم که این کار بسیار سادهست!.
شما برای ارسال درخواست تون باید چند تا کار ساده انجام بدین:

۱٫ باید قبل از پر کردن فیلدها (جاهای خالی) متنی که به عنوان درخواست ارسالی دارین رو آماده کنین.
توضیح اینکه چون قسمت کپچار سایت ورزش‌سه بعد از دو سه دقیقه از کار میفته و در نتیجه شما نمیتونین درخواست تون رو ارسال کنین؛ متن ارسالی تون رو همون اول کار کپی داشته باشین تا زمان دو سه دقیقه ای که در اختیار دارین صرف پر کردن جاهای خالی بشن.
(اگه دوستی هست این وسط که نوشتن واسش سخته، میتونه متن زیر رو کپی بکشه و در قسمت مربوطه (که بعداً بهش میرسیم پیست کنه.

سلام به دوستان عزیز در قسمت ویدیوی سایت محبوب ورزش‌سه.
از اونجایی که من یه فرد نابینا هستم و از طریق صدای گزارشگر با جریان بازی ارتباط برقرار میکنم؛ درخواست داشتم لطفاً حتی الامکان خلاصه ی بازیهای فوتبال خارجی رو با صدای گزارشگر فارسی (گزارشگرانی که اون بازی رو برای صدا و سیمای جمهوری اسلامی کشور عزیز‌مون ایران گزارش کردن) قرار بدین تا من هم بتونم مثل سایر کاربران سایت خوب شما از این قسمت استفاده کنم.
این کار شما، غیر از احترام به ما مخاطبین قابل توجه نابینای سایت خوبتون، تبلیغ برند گزارشگر فارسی‌زبان ایرانی هم هست و به نوعی حمایت از تولید ملی هم محسوب میشه/با تشکر.

۲٫ باید روی لینک زیر کیلیک کنین یا اینتر بزنین.

این لینک

۳٫ لطفاً دکمه ی حرف e بر روی صفحه کلید رایانه تون رو دو بار بزنین تا به فیلد نام برسین.
حالا با مکان نمای پایین در جای خالی قرار بگیرید و اسمتون رو اونجا بنویسین.
مثلاً، محمد.

۴٫ با زدن دکمه ی تب tab در قسمت جای خالی مربوط به نام خانوادگی قرار بگیرین و اون رو بنویسین.
مثلاً، حسنی.
۵٫ با دکمه ی تب جای خالی بعدی رو که از شما شماره ی تماس میخواد رو پیدا و تکمیل کنین.
مثلاً، ۰۹۱۷۵۵۸۶۰۶۶٫
۶٫ جای خالی بعدی که باید مثل جاهای خالی قبل با زدن دکمه ی تب پر بشه، آدرس ایمیل شماست.
مثلاً، mohammad.hassani90@gmail.com
۷٫ لطفاً بعد از نوشتن آدرس ایمیلتون، از اون ادیت باکس یا جای خالی با زدن دکمه ی مکان نمای پایین خارج بشین تا به یه کامبوباکس برسین.
اینجا باید با زدن دکمه ی اسپیس spase روی اولین گزینه ی این کامبوباکس که تحریریه و اخبار هست، وارد کامبوباکس بشین و با مکان نمای پایین گزینه ی ویدیو که دومین گزینه از چهار گزینه ی موجود هست بشین و مکان نما رو روی این گزینه قرار بدین.
۸٫ حالا با زدن دکمه ی تب، به قسمت ادیت باکس نظرات و توضیحات بشین و متنی رو که از قبل کپی کردید، (مورد شماره ی ۱) رو در این قسمت پیست کنین.
۹٫ برای اینکه ثابت کنین رباط نیستین، دکمه ی تب رو بزنین و با مکان نمای پایین چک باکس مربوط به قسمت من رباط نیستم رو تیک بزنین و چند ثانیه صبر کنین تا هویت شما توسط سایت تعیید بشه.
۱۰٫ و سر انجام، با مکان نمای پایین گزینه ی ارسال رو پیدا کنین و روی اون قسمت اسپیس یا اینتر بزنین تا درخواست شما با موفقیت ارسال بشه!!!…
با تشکر از زحمتی که برای خدمت به همنوع نابیناتون و حمایت از تولید ملی (برند گزارشگر ایرانی) کشیدید/خدا خیرتون بده ان شا الله….

و سرانجام، دانلود خلاصه ی بازیهای رفت و برگشت بارسلونا و پاریسنت ژرمن (۰، ۴) و (۶، ۱)

سلام رفیق مثل خودم نابینا.
میدونم که برای تهیه ی فیلم خلاصه ی بازی زیبا و هیجان انگیز بارسلونا و پاریسنت ژرمن که با برتری خیره کننده ی ۶، ۱ تیم محبوبت (بارسا) به پایان رسید و باعث شد تا تیم مورد علاقت از این مرحله علی رقم شکست ۴، ۰ به سلامت سعود کنه (البته با گزارش فارسی) کلی اینترنت رو گشتی و به خاطر اینکه نتونستی گزارش فارسی بازی رو دانلود کنی حسرت خوردی.
من اینجام که بنویسم دیگه نمیخواد ناراحت باشی.
آخه لینکهای مستقیم گزارش فارسی هر دو بازی رفت و برگشت تیمت همین زیره و تو میتونی هر کدوم از این فیلمها رو با حجمی حدود شصت مگا بایت از لینکهای زیر، که به ترتیب، مال سایتهای مشرق و نود تیویه دانلود کنی و لذتش رو ببری.
البته فراموش نکن که برای راحت شدن از وضع فعلی و تهیه ی بقیه ی بازیها با گزارش فارسی، باید حتماً حتماً با سایت ورزش سه از طریق

این لینک

تماس بگیری و بگی که گزارش فارسی میخوای و نمیتونی از طریق گزارش غیر فارسی بازیها رو دنبال کنی تا مدیران اون سایت خوب و پر طرفدار هم بعد از مشاهده ی درخواستهای مکرر تو پیشنهادت رو بررسی کنن و اگه هم‌فکرای تو تعداد‌شون قابل توجه باشه به درخواستت گوش بدن.
بسیار خوب، حالا فیلم خلاصه ی بازیهای رفت و برگشت و برد تاریخی تیم محبوبت رو از لینکهای زیر دانلود کن و حااااااالشو ببر!:

خلاصه ی بازی پاریسنت ژرمن ۴، بارسلونا ۰ با گزارش مزدک میرزایی از سایت خبری تحلیلی مشرق

خلاصه ی بازی بارسلونا ۶، پاریسنت ژرمن ۱ با گزارش عادل فردوسی ‌پور از سایت نود تیوی

درباره خادم پايگاه

به نام خداي امام و شهدا. اسمم محمد حسنيه. تاريخ تولدم، سي و يك خرداد هزار و سيصد و شصت و هشته. يعني دقيقا هيوده روز بعد از رحلت امام به عرش سفر كرده به دنيا اومدم!. خودم كه فكر ميكنم خداوند منو به خاطر خدمت به نايب امام زمانم، امام خامنه اي به اين دنيا فرستاده. نابينام. لیسانس تاریخ از دانشگاه پيام نور شهرستان اوز استان فارس. از اونجايي كه عشقم امام و شهدا و رهبر قهرمان، بصير، صبور و ابلفضليم امام خامنه اي بوده و هست، تصميم به انتخاب اين رشته ي دانشگاهي گرفتم و الآن هم تو اين پايگاه در خدمت شمام. من هميشه اين احساس رو داشته و دارم كه اگه ما تاريخو بخونيم و به ديگران هم ياد آور بشيم، ميتونيم جواب خيلي از مسؤوليتها، از جمله داشتن تعهد نسبت به حفظ ارزشها و پاسداري از اين انقلاب عزيز، كه حاصل خون شهداي عزيز‌مون و خون دلهاي بهترين مردم تاريخ بشريته، يعني مردم تاريخساز و حماسه آفرين ايران سربلند رو بديم. اميدوارم تو انجام اين وظيفه، به ياري خدا و تلاش فردي خودم، به علاوه ي ديدگاه هاي مصلحانه ي شما بازديد كننده هاي فهيم و باشور و شعور موفق باشم... راه های ارتباط با این کمترین: ایمیل: mohammad.hassani90@gmail.com شماره ی تماس: 09175586066 آیدی اسکایپ: mohammad.hassani68 ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم، در ره عشق، جگردارتر از صد مرديم. هر‌كجا بوي خميني به سر افتد ما را، دور سيد علي خامنه اي ميگرديم...
این نوشته در حرف دل, دانلود, سرگرمي, فرهنگي, متفرقه, نقد, ورزشي ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
188 بازدید

4 پاسخ به فوتبالیها کجایید!/بیایید با درخواست به سایت ورزش‌سه ویدیوهای این سایت را فارسی کنیم!+خلاصه ی بازی فوق تاریخی بارسلونا و پاریسنت ژرمن!، همراه با گزارش فارسی!!!

 1. احمد جهاندار می‌گوید:

  سلام بر آقای حسنی عزیز که واقعا با انتشار این پست حمایت قلبی خودشون را از حقوق نابینایان اعلام کردند.
  من هم واقعا امیدوارم فوتبالی ها بیان و این درخواست را ارسال کنند من که ارسال کردم.
  من هم خیلی فوتبالی هستم اما طرفدار تیمهای مطرح تهرانی نیستم من طرفدار تیمهای استان خودمون پدیده و سیاهجامگانم پدیده که تو لیگ ماندنی شد ولی سیاحجامگان داره سقوط میکنه خخخ.
  بازم سپاس داداشی

  • خادم پايگاه می‌گوید:

   سلام داداش احمدم!/بابا ای وللاه به فوق تعصب تیمای هم استانی!.
   بعدشم نگو سیاه جامگان بگو الاحلی امارات!/خخخ.
   منظورم پیرهنیه که جلوی استقلال تو هفته ی قبلی پوشیده بوده!/خخخ.
   اما خداییش حقوق نابینایانو خوب اومدی عزیز.
   خدا شاهده من هر جا که احساس کردم کسی قلباً برای بچه ها کار کرده نه برای منافع خودش اثر خودمو گذاشتم.
   مثلاً اون بحث پارس آوای جدید که بود تو سایت ایران سپید کامنت گذاشتم ولی هیچ کامنتی رو نشون ندادن.
   بحث نماینده شدن نابیناها منم بودم.
   بحث تحصن جلوی بهزیستی تهران منم کامنت گذاشتم تو گوش کن و هنوزم باید باشه.
   بحث دسترس پذیری تلگرام که کار مشترک شب روشن و گوش کن بود، منم رفتم امضا کردم تو سایتی که گفته بودن.
   بنده ی خدا محمدعلی هم که پدرش فوت شد تو شب روشن پیام تسلیت دادم که دوستان محبت کردن و برای نشون دادن حس نوع دوستیشون هم که شده حذف کردن کامنتمو که اینجا بیانیه ی جداگونه دادیم.
   خلاصه تو قضیه ی فوت خدا بیامرز مادرای مجتبی خادمی و آقای ادسی بشاشadasi انجام وظیفه کردیم.
   در مورد اقوام بهنام نصیری هم که ماه رمضون پارسال بود من اومدم.
   فوت پدربزرگ امیر رضا رمضانی هم من کامنت دادم ولی حذف کردن.
   خلاصه ما بودیم تو صحنه ها تا جایی که میشده و این طرح هم واسه ی خود بچه هاست و خدا میدونه یکی از بچه های ساکت فضای مجازی بهم پی ام داد و درخواستش رو به صورت غیر مستقیم داد.
   خلاصه این مال من نیست و مال همنوعان خودتونه و هر گلی زدین به سر خودتون زدین.
   اگه سایتهای دیگه میخوان خودشون مستقل عمل کنن فدای سرشون ولی به هر حال اینم یه مشکلیه که باید برای بچه ها حل بشه؛ دیگه با خودتونه.
   از شما احمد عزیزم هم متشکرم/منم درخواست دادم.

 2. احمد می‌گوید:

  سلام… منم درخواست دادم ولی طرفدار بارسلونا نیستم و اتفاقا از این تیم متنفرم… به نظرم بارسا با مربع ام اس ان ام برد و اون ام اخری اسم داور بازی بود که بازیو در اورد برای بارسلون…

  • خادم پايگاه می‌گوید:

   سلام احمد آقا و تشکر از اینکه درخواست دادید.
   به هر جهت، هر کسی له یا علیه تیمیه و این هم مثل اشتباهات داوری جزءی از فوتباله که به زیبایی اون کمک صد چندان میکنه…. بازم ممنون….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته

مطالب پربازدید