دانلود آهنگ سلمان، آهنگی که نصرالله معین، خواننده ی طاغوتی برای سلمان رشدی ملعون و مرتد خواند

از بیست و هشت سال قبل، که فتوای تاریخی امام خمینی (رح) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی ملعون، نویسنده ی انگلیسی هندی (نویسنده ی کتاب موهن آیات شیطانی) صادر شد، تو گویی بیست و پنجم بهمنماه دیگر برای تاریخ ایران، جایی برای روز ولنتاین و عاشقیهایش نداشت و نفرت، جای عشق را گرفت.
نفرت از استعمار و استکبار جهانی ای که بعد از کم آوردن و آن شکستهای مفتضحانه در نبرد هشت ساله ی باطل تا دندان مسلح در برابر حق و حقیقت، انگار میخواست انتقام آن تراژدیهای بی سابقه اش را از کتاب خدا بگیرد و در این افکار شوم و عاری از انسانیت، هیچ چیز حتی کشتار وحشیانه ی حجاج خانه ی خدا در سال قبل هم زخمهای عفونی شده اش را التیام نمیبخشید.
البته از منظری دیگر، شاید بتوان روز بیست و پنج بهمن را برای آزادگان انقلابی هم به نوعی «روز عشاق» نامید.
مگر نه اینکه ولنتاین، شهیدی بود که در زمان امپراتور بت پرست روم، مسیحیت و عشق را ترویج میکرد و دست آخر هم جانش را برای احیای مقدسات دینیش سپرد؟؛ آیا نمیشود این روز را که حالا سالروز فتوای تاریخی عشق به قرآن و دفاع از همان آرمانهای مقدس است را روز عشاق کتاب خدا نامید و بزرگداشت؟.
به هر حال، هرچه که بود، دشمن مستبد مستکبر تصور میکرد با این رفتار زشت و غیر اخلاقیش قداست قرآن، این کتاب الهی را بر زمین میکوبد اما غافل بود از اینکه نه تنها این اقدامش به نتیجه ی مطلوب نمیرسد؛ بلکه غیر از خروش فرزندان برومند و شهادتطلب محمد (ص) همچون شهید مصطفی مازح

شهید مصطفی مازح

و ابراهیم عطایی

شهید ابراهیم عطایی

حتی در قلب سرزمین کفر و شیطان بزرگ، خواننده ی بسیار معروف و البته محبوب طاغوتی به نام نصرالله معین هم دیگر سکوت را جایز ندانست و با تندترین ادبیات ممکن و استفاده از لحنی بسیار محزون شبیه تلاوتهای قرآن مرحوم عبدالباسط معروفترین قاری قرآن در تمام طول تاریخ جهان اسلام نغمه سر داد و خواند:

«تو ای سلمان، علا ای نامسلمانی که از اسلام میگویی،
برای لقمه ی نانی از این ره چاره میجویی،
چرا ضد مسلمانی؟،
چرا بر ضد قرآنی؟،
و تو ای وارث افکار شیطانی،
نگو نامرد بی انصاف،
نگو دیگر از اسلامم،
که من فردی مسلمانم
و من یک عاشقم، من عاشق آیات قرآنم.
بله من عاشق آیات قرآنم…»

البته غیر از تجلیل از این حرکت خواننده ی طاغوتی که اندک آزادگیش را علنی کرد و با همکیشان و هموطنانش به اشتراک گذاشت، به جاست که از شنیده نشدن این آهنگ در آن زمان هم نوشت و اینکه چرا نسخه ی با کیفیت این آهنگ هم اکنون در دسترس عموم نیست؟!.
توضیح اینکه به هر حال، آهنگهای خوانندگان آن زمان و حتی بسیار پیشتر از آن، با توجه به اینکه در محلهایی مخصوص و با امکانات مختص به خود ضبط و نگهداری میشده اند، انتظار میرفت امروز شاهد نسخه ای مطلوبتر از این آهنگ باشیم ولی به نظر میرسد، کمپانیهای به ظاهر موسیقایی حاضر در امریکا، که در واقع ماهیتی سیاسی و ضد مذهبی هم داشته اند، برای اثبات این ویژگی خودشان هم که شده از این اثر ارزشمند حمایتی نکرده اند؛ چه اگر اینچنین نبود، هم این آهنگ باید در آن زمان مثل سایر آثار موسیقایی این خواننده و دیگر خوانندگان طاغوتی در دسترس مردم قرار میگرفت و هم اینک نسخه ی مطلوبی از اثر حاضر در فضای مجازی وجود میداشت که میبینیم هرگز اینگونه نیست.
به علاوه ی اینکه بارها شنیده ایم، برخی از خوانندگان طاغوتی به صراحت در مصاحبه هاشان اذعان کرده اند که بسیار پیش آمده که خلاف میل باطنیشان اثری را بخوانند یا نخوانند؛ چرا که کارهای اجرایی آنها از ممیزی شرکتهای انتشار دهنده ی موسیقایی عبور میکنند و گاهاً نمیتوانند مورد حمایت و سرمایه گذاری آنها واقع شوند.
به هر روی، امروز بیست و پنجم بهمنماه ۱۳۹۵، بیست و هشتمین سالگرد فتوای تاریخی امام عشق، خمینی کبیر است و به جا دانستیم تا با آهنگ سلمان با صدای معین، این خواننده ی ایرانی پناهنده شده به امریکا از این مناسبت مذهبیمان یاد کنیم و بنویسیم، هر آنکس که با قرآن در افتاد، ور افتاد و دعوت کنیم این اثر شنیدنی را با حجم ۰۱٫۲۷ مگا بایت از لینک زیر دانلود بفرمایید.
با این علامت سؤال که آیا موسیقی ارزشی کشور ما برای نکوداشت این فتوای تاریخی حضرت امام (رح) چه کرده؟ و کارنامه اش در این زمینه چیست؟ و کجاست؟!.

یا علی مدد

درباره خادم پايگاه

به نام خداي امام و شهدا. اسمم محمد حسنيه. تاريخ تولدم، سي و يك خرداد هزار و سيصد و شصت و هشته. يعني دقيقا هيوده روز بعد از رحلت امام به عرش سفر كرده به دنيا اومدم!. خودم كه فكر ميكنم خداوند منو به خاطر خدمت به نايب امام زمانم، امام خامنه اي به اين دنيا فرستاده. نابينام. لیسانس تاریخ از دانشگاه پيام نور شهرستان اوز استان فارس. از اونجايي كه عشقم امام و شهدا و رهبر قهرمان، بصير، صبور و ابلفضليم امام خامنه اي بوده و هست، تصميم به انتخاب اين رشته ي دانشگاهي گرفتم و الآن هم تو اين پايگاه در خدمت شمام. من هميشه اين احساس رو داشته و دارم كه اگه ما تاريخو بخونيم و به ديگران هم ياد آور بشيم، ميتونيم جواب خيلي از مسؤوليتها، از جمله داشتن تعهد نسبت به حفظ ارزشها و پاسداري از اين انقلاب عزيز، كه حاصل خون شهداي عزيز‌مون و خون دلهاي بهترين مردم تاريخ بشريته، يعني مردم تاريخساز و حماسه آفرين ايران سربلند رو بديم. اميدوارم تو انجام اين وظيفه، به ياري خدا و تلاش فردي خودم، به علاوه ي ديدگاه هاي مصلحانه ي شما بازديد كننده هاي فهيم و باشور و شعور موفق باشم... راه های ارتباط با این کمترین: ایمیل: mohammad.hassani90@gmail.com شماره ی تماس: 09175586066 آیدی اسکایپ: mohammad.hassani68 ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم، در ره عشق، جگردارتر از صد مرديم. هر‌كجا بوي خميني به سر افتد ما را، دور سيد علي خامنه اي ميگرديم...
این نوشته در ادبيات, پيام ولايت, حرف دل, دانلود, سياسي, شهدا, صوتي, فرهنگي, متفرقه, مذهبي, مصيبت, موسيقي, موسيقي مذهبي, نقد ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
763 بازدید

15 پاسخ به دانلود آهنگ سلمان، آهنگی که نصرالله معین، خواننده ی طاغوتی برای سلمان رشدی ملعون و مرتد خواند

 1. احمد می‌گوید:

  سلام آقا محمد. آهنگ قشنگی بود این مال کدوم آلبومشه؟.

 2. خادم پايگاه می‌گوید:

  سلام عزیز.
  نمیدونم چه برداشتی از این مطلب قراره بشه اما واقعیت اینه که یه خواننده ی اونور آبی بعد از فتوای تاریخی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف یه آهنگ در حمایت از برداشت دینی او خونده و من هم به محض اینکه از این آهنگ آگاه شدم، اونو برای استفاده ی بقیه اینجا گذاشتم.
  مخاطبین عزیز، ما سه ساله الان که تو این فضا هستیم ولی من این آهنگو حالا دارم اینجا میذارم و این یعنی اینکه حالا به چنین موردی برخورد کردم و خب این یعنی اینکه من قبلاً اینو نشنیدم و اهل اینجور چیزا نیستم.
  اما اینکه این آهنگ مال کدوم آلبومه، باید بنویسم بنا به روایت سایت ضد انقلاب ویکیپدیا، که خودش رو یه دانشنامه میدونه، این آهنگ جزء کارای غیر رسمی آقای معینه.
  (ترانه شناسی معین)

  https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C_%D9%85%D8%B9%DB%8C%D9%86

  البته کارای غیر رسمی معین کم نیستن و خیلیاشو مردم راحت تو کوچه بازار دارن و بارها هم شنیدن ولی اینکه چرا این اثر معین خیلی شنیده نشده جای بحث داره.
  به هر حال ممنون احمد آقا…

 3. سردار زمان می‌گوید:

  دیگر چه می‌خواهد غم جانکاه از او؟
  چیزی به جا نگذاشت غیر از آه از او

  طوفان هجوم آورده می‌خواهد بگیرد
  یاسِ سپیدِ باغ را ناگاه از او

  تنها هدف در ذهنِ طوفان انتقام است
  خواه انتقام از یاس باشد، خواه از او

  خم شد قدِ قرآنِ ناطق، دست تحریف
  برداشته یک سوره‌ی کوتاه از او

  امشب جهان تاریک‌تر از هر زمانیست
  انگار امشب شرم دارد ماه از او

  دردِ دلش را بعدِ کوچِ یاسِ پرپر
  دیگر کسی نشنید، غیر از چاه از او
  #محمدرضا_بازرگانی

 4. خادم پايگاه می‌گوید:

  سلام سردار عزیز/تشکر از شما به خاطر شعر و عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت بیبی حضرت زهرا علیها سلام.

 5. احمد جهاندار می‌گوید:

  سلام آقا محمد سپاسگذارم از شما بابت این پست خوب و مفید من یک سؤال داشتم سلمان ملعون هماکنون در کدام کشور است سپاس

 6. خادم پايگاه می‌گوید:

  سلام احمد عزیزم و تشکر از شما به خاطر ارسال دیدگاهتون.
  واللاه آخرین خبری که ازش شنیدم، سه سال قبل بود یا کمتر و بیشتر که از دست ملکه ی بیریتانیا جایزه گرفت.
  جاش خیلی معلوم نیست و به شدت داره ازش مراقبتهای سنگین امنیتی میشه.
  حتی میگن اون اوایل، تو یه شب، چهار پنج بار یا کمتر و بیشتر جاشو عوض کردن و اینکه اون دیگه از سایه ی خودش هم میترسه.
  به نظرم، اگه مطلب شهید ابراهیم عطایی و شهید مازح که لینکش رو تو مطلب هم گذاشتم رو مطالعه کنین، بیشتر متوجه شرایط اسفناک زندگی اون ملعون میشین/موفق باشید..

 7. غلط‌گیر می‌گوید:

  عمو جان خواننده‌ی این آهنگ کسی است به نام قاسم گلی که از کمدین‌های کم‌رتبه و نه چندان مطرح پیش از انقلاب است. لطفاً در مورد چیزی که اطلاع ندارید آسمان را به ریسمان نبافید. ضمناً در مورد چیز‌هایی که در ویکیپدیا می‌خوانید همیشه قدری احتیاط کنید.

 8. خادم پايگاه می‌گوید:

  سلام دوست عزیز.
  به نظر شما، اینکه این آهنگ رو معین خونده باشه یا قاسم گلی با هم تفاوتی داره؟.
  هر دوشون خواننده ی طاغوتین و تفاوتی با هم ندارن.
  وانگهی، زمانی که رشدی چنین غلطی کرده و معین هم این آهنگ رو خونده یا به قول شما قاسم گلی که من نمیدونم منبع شما کجاست که این ادعا رو میکنین ولی همونجور که نوشتم تفاوتی هم نمیکنه، من هنوز به دنیا نیومده بودم و این کار رو تا چند وقت قبل که یکی از دوستان عزیزم بهم نشون داد نشنیده بودم.
  حالا اگه شما فکر میکنین با نوشتن اسم معین به جای قاسم گلی قرآن خدا غلط میشه و نظم افلاک به هم میخوره و معصومینژاد از رم برمیگرده و احمدی نژاد میشه الهه ی زیبایی و از همه غیر قابل تحملتر، روحانی برای بار دوم رأی میاره و بچه ی شاه هم از آوارگی در میاد و ایستگاه سرگرمی سعید درفشیان به جایی برای تکریم مذهب تبدیل میشه و حسین موحدزاده هم توبه میکنه و مجتبی خادمی هم رابطه شو با مذهب بهبود میبخشه، خب از شما متشکرم!/ببخشید دوستان، این آهنگو قاسم گلی خونده ولی اگه خودتون تو اینترنت یه جستجوی ساده بکنین دست تون میاد که این آهنگو کی خونده…

 9. سردار زمان می‌گوید:

  یارب دل ماراتو به رحمت جان ده
  درد همه را به صابری درمان ده

  این بنده نداند که چه می باید خواست
  داننده تویی هر آنچه خواهی آن ده

  خواجه عبدالله انصاری

 10. سردار زمان می‌گوید:

  سلام بر برادر گرانقدرم
  یارب دل ماراتو به رحمت جان ده
  درد همه را به صابری درمان ده

  این بنده نداند که چه می باید خواست
  داننده تویی هر آنچه خواهی آن ده

  خواجه عبدالله انصاری

 11. خادم پايگاه می‌گوید:

  سلام برادر، زیبا بود، زیبا.

 12. حسنی می‌گوید:

  سلام خداقوت برای یه بچه بسیجی خوب نیست که بروز نباشه؛ خیل یوقته مطلبی نذاشتی

 13. خادم پايگاه می‌گوید:

  سلام عزیز دل.
  ببخشید برادر، سرم خیلی شلوغ بود و یه کم درس هم داشتم که حالا و با اتمام تحصیلم تلاش میکنم متفاوت باشم/تشکر به خاطر نصیحت خیر خواهانه تون.

 14. سلمان رشدی می‌گوید:

  hello
  یعنی شما خجالت نمیکشید به من پیرمرد ایرادات میگیرید؟ نه, انصافاً, بقول شما مسلمونها خدا وکیلی حیا نمیکنید؟
  شما ها اگه بدونید من با نوشتن کتاب آیات شیطانی چقدر به دین شما خدمت کردم دیگه به خودتون جرأت جسارت به ساحت من پیرمرد ۶۹ ساله رو نمیدید!
  شما هیچ میدونید چقدر انسان با مطالعه کتاب عزیز من, مشتاق شدند برای یک بار هم شده تو دین اسلام شما تحقیق و تفحص کنند تا ببینند به راستی این این دین چه دینی هست که من دارم ازش این همه بد تعریف میکنم و شخصیتهای دینی شما رو به سخره گرفتم؟
  جناب آقای محمد حسنی مدیر سایت ایرانی کشور عشق!
  میدونی چقدر از همین انسانهای جستجوگر در دین شما آخرالامر به واسطه همین تحقیقات مسلمون شدند, و این به ضرر بلاد کفر و حامیان من تمام شد؟ هیچ میفهمی بخاطر همین کتاب بود که انسانها رو مسلمون کرد و این کفار البته بقول شما دستشون بجایی بند نیست و از ضرب خشم و نفرت بجان مردم بیگناه کشورهای مسلمون میافتند؟
  از شما خواهش میکنم اینقدر با این جفنگیاتتون من پیرمرد رو عذاب ندید. نذارید چند سال بعد که مردم تنم تو گور بلرزه. چرا همش جنبه منفی قضیه رو میبینید؟ ببینم جناب آقای حسنی تو ظاهراً خوب حرف میزنی این رو من از مطالعه مطالبت البته با ترجمه انگلیسی فهمیدم. بیا بهت امتیاز میدم کتاب آیات شیطانی من رو تبلیغ کن و حتی به مطالبش اضافه کن خدا رو چه دیدی شاید با این کار شما بتعداد گروندگان به اسلام زیاد شد و اینطوری منم ثوابی ببرم. البته اگه خدایی که شما ادعا میکنید باشه. میدونی اسلام هراسی با کتاب من پایه گذاری شد؟ من دیگه حرفی ندارم.
  by by.

 15. خادم پايگاه می‌گوید:

  به!، نه به!، به به!/عمو سلمان!/خخخ.
  چطوری داداش؟!.
  شاهین خوبه؟!.
  داریوش چطوره؟!.
  ابی اینا خوبن؟!.
  ملکه ایلیزابت شونصدم اینا بهت حال میدن اونجا یا نه؟!/خخخ.
  آخرین باری که ازت خبر داشتم چند سال قبل بود که داشتی جایزه میگرفتی از خانم ملکه!.
  خداییشا، میشه یه کمک مالی به سایت ما بکنی؟.
  راستی، اونجایی که هستی تلفنچی نمیخواد؟!.
  من تازه لیسانس گرفتم و بیکارم.
  فحش‌خورم هم ملسه!.
  میخوای منو استخدام کن به عنوان تلفنچیت؛ حاضرم تلفن همه ی اونایی رو که زنگ میزنن تحدیدت میکننو جواب بدم و اگه بم فحش دادن هم فدای سرت!/خخخ.
  کی به کیه، شاید از اونجایی که شهادت طلبها باهام همفکرن تونستم باهاشون یه گفتمان راه بندازم و یه تخفیفی چیزی واست بگیرم!/خخ.
  مثلاً حکم ارتدادت رو بکنم عنصر نامطلوب، بعدشم یه عذر خواهی ای تو بکنی و میگیم نادم شدی و بیا از سوراخ سنبه بیرون زندگیتو بکن!/خخخ.
  هان چطوره؟!.
  هم تو به آرامش میرسی و هم من یه چیزی کاسب میشم!/خخخ.
  بلکم خدا خواست مام یه زنی زولی چیزی بگیریم از مجردی در بیاییم!/خخخ.
  راستی!، اونجایی که هستی غذا مذا اینا بت میرسن یا نه؟!.
  آخه میدونی، مامانم قیمه پخته بود میخواستم یه بشقابم واسه ی تو بفرستم ولی گفتم شاید مأمورای اون سوراخی که تو توش قایم شدی نیس اینگیلیسین و شعور معور ندارن، اول دست کثیف شلی گلیشونو تا تََََه کنن توش! جوری که خونابه هایی که از بقیه ی مظلومین دنیا موقع کشتن شون لای ناخوناشون مونده بریزه تو غذا و بعدم ندن بخوری!.
  یا بدن بخوری منتها چون طول کشیده برسه دستت و خلاصه دست ام آی سکسیها (مأمورین امنیتی انگلستان) بوده و کلی روش تحقیق شده بوده، خلاصه مسموم برسه دستت و یه طوریت بشه خونت بیفته گردن من!.
  به جون خودم اصا دوس ندارم تو تاریخ بنویسن مامانم با قیمه ای که پخته زده یکی رو ناکار کرده!/خخخ.
  مخصوصاً اگه اون یکی توی عوضی باشی!/خخخ.
  در آخر هم اینکه یه نسخه از کتابتو برفست بیاد واسه ی زنگ تفریح میخونیم!/خخخ.
  خدا رو چه دیدی، شاید مام از اینکه هستیم مسلمونتر شدیم!…
  البته خودمونیمااا، تو هم خعلی داری خودتو گنده تر از اونی که هستی نشون میدی شیطون بلاهاااا…
  مثلاً میگی اسلام‌حراسی با کتاب تو پایه گذاری شد!/خخخ پسر تو نمیترکی اینقد دروغ جفنگ سر هم میکنی؟!؛ اون از کتابت که همش شر و ور بود و اینم از این کامنتت!/خخخ.
  آخه بووووق!، بووووق!؛ تو که از خودت چیزی نداشتی و فقط یه میرزا بنویس بودی و بس!/چرا آخه اینقد خودتو گنده میکنی هان؟!.
  بعدشم، قبل از اینکه تو و اربابای اینگیلیسیت پیداتون بشه و طوری جنس سنگین بزنین که برین تو این فازا، پهلویهای ما به مسلمونای مجاهد و انقلابی میگفتن خرابکار!.
  پس میبینی که تو این فاز رو روی کار نیاوردی و فقط تبلیغ کردی!.
  راستی عمو سلمان!، تو با فرح پهلوی چه نسبتی داری؟!.
  آخه هر دوتون مث هم شر و ور میبافین!/خخخ.
  اونکه یه عمر شهدای انقلاب رو «خرابکار» اسم میذاشت، وقتی دید دهن شوهر و اربابای شوهرش رو همین بی نام و نشونای رزمنده ی بی ادعا صاف کرد و روشون اتوبان آسفالت شده ی انقلاب/ظهور رو درست کردن، فوری حرفشو عوض کرد و گفت آره!، این شهدا رو ما پهلویها تربیت کردیم!/خخخ.
  ینی کمر همین شهدا رو نگاه کنی جای شکنجه ی همین پهلویها روشون مث خورشید معلومه هاااا و نشون میده که اینا نمیخواستن سر به تن این جوونا باشه ولی پر رو پر رو در میاد میگه ما این شهدا رو پرورش دادیم!.
  حالا تو هم همینجوری!/خخخ.
  کتاب نوشتی زیر آب اسلامو بزنی خودت سوراخی شدی و اسلام رفت اون بالا مالاها بالاتر از ستاره ها و تیرت خورد به سنگ! حالا پر رو پر رو میگی من اسلام رو تبلیغ کردم؟!/خخخ رو نیس که سنگ پای لندنه ما شاللاه!/خخخ…
  در آخرم یه سؤال:
  میگم این ارباب مربابات واسه ی چی اینقد علیه ما و مقدسات مون کتاب مینویسن و جنگ راه میندازن؟!.
  نکنه به خاطر حالی که تو پیروزی انقلاب و جنگ هشت ساله و جنگ بوسنی و جنگ سی و سه روزه و جنگ بیست و دو روزه و جنگ پنجاه و یک روزه و کلی جنگها و میدونای دیگه ازشون گرفتیم کم آوردن و میخوان عقده هاشونو وا کنن؟!/هوم؟!….
  خلاصه که شااادمون کردی اومدی عمو سلمان!/بازم اینجاها بیا ولی حواست باشه دفه ی بعدی با فیلتر شکن بیا.
  آخه میترسم بچه های سایبر آیپیت رو بردارن و از رو همون پیدات کنن/خخخ.
  خونتم که میدونی دیگه ریختنش مباحه و خب دیگه مععععلووووومه که قراره چه بلایی به سرت بیاد!/ا ما گفتن بود دیگه خود دانی…

دیدگاه‌ها بسته هستند.

پربازدیدهای هفته

مطالب پربازدید