دانلود آهنگ فلسطین از محسن چاوشی، به مناسبت یوم النکبت، سالروز تأسیس اسرائیل غاصب

سلام دوستای همپایگاهی.
باز، با یه آهنگ مذهبی سیاسی دیگه اومدم خدمتتون.
میدونین، شصت و شش سال پیش، یعنی سال ۱۹۴۸، و تقریباً همین روزها بود که قبله ی اول ما مسلمونها، به خاطر بیتدبیری اعراب و پادشاههای هوسبازشون به چنگ یهودینمااهای اسرائیلی سراسر دنیا افتاد.
این مردم نانجیب نامرد، در یک جمله، اومدن و کشتن و تجاوز کردن و غارت کردن و بردن و گرفتن اونچه نباید مسلمونهای اون زمان به اونها میدادن.
شصت و شش سال پیش، در چنین روزهایی، بر روی خون همدینهای من و شمای مسلمون، کشوری جعلی به نام اسرائیل دزد بنا شد.
خاکشون دزدی، کشورشون دزدی، هویتشون دزدی، شرف نداشته شون دزدی، دولتشون دزدی، حیسیتشون دزدی، ملتشون دزدی، تاریخشون دزدی، فقط یه چیزشون واقعی بود و اون هم فرهنگشون بود.
فرهنگ آدمکشی و قتل و تجاوز به ناموس من و توی مسلمون که پیغمبرمون فرمود ما مسلمونها همه با هم برادریم.
بگذریم از امثال شبکه ی ماهواره ای امام حسین تیوی و الهیاری و این شیعه نماهای لندن نشین که چهارتا حدیث گرفتن دستشون و هرجور دوست دارن تفسیرش میکنن.
بله!، شیعه از سنت بر حقتره چون علی (ع) و ولایتش رو بدون واسطه ی دیگران داره ولی آیا این دلیل میشه که ما بگیم/ به ما چه که به ناموس مسلمون فلسطینی که خواهر ماست، قبلش با ما یکیه، کتاب آسمونیش قرآنه، پیغمبرش مثل ماست الگوش حسین سید الشهداست، تجاوز میشه؟!.
شرف نداره اون عالمی که اگه عالم باشه و میاد پشت دوربین تلوزیون و واسه ی خوشخوشان صحیونیستهای آدمکش بین مسلمونها تفرقه میندازه؟!.
آیا ناموس نداره که میگه/ مسأله ی فلسطین به ما ارتباط نداره؟!.
اصلاً بر فرض محال که اهل سنت کافر خدایی ناخواسته، استغفر الله!.
آیا انسان حرمت نداره؟!.
اینکه تو جنگ بیست و دو روزه ی غزه، کودک سه روزه، با شلیک مستقیم یه سرباز جهودنمای سگیونیسم که همین هم البته اهانت هست به خدا به سگها که صحیونیست رو سگیونیست بنامم که سگها هم با بچه ها و زنها چنین نمیکنن، این آیا شما آقای عالمی که فلسطینی رو مسلمون نمیدونی، آیا تا حالا پدر شدی که بفهمی این یعنی چه؟!.
من پدر نشدم ولی بچه ی داداشم، دو سه سالشه و اگه تو سرم هم بزنه که میزنه جوابشو با دست نمیدم که این بچه هست.
اگه بچه ی دشمنم هم تو سرم بزنه جوابشو نمیدم که حالا بابا و مامانش باهام دشمنه و خودش که دشمنی نمیفهمه!.
توی متأسب جاهل نفهم، میتونی بفهمی که کشتن بچه ی کوچیک یعنی ظلم بالای ظلم؟!.
به خدا قسم!، به همون حضرت فاطمه ی زهرایی که توی نامرد بیشعور مزدور اینگیلیس ازش سوء استفاده میکنی و میخوای مصادرهش کنی اما هرگز نخواهی تونست چون ولی دم واقعیش امام زمان (عج) خواهد بود و اگه تا حالا تازگی این خون از بین نرفته به خاطر امثال توی بیوجدان نیست و علت حقیقیش همون بزرگواره، تو حتی من شیعه رو هم مسلمون نمیدونی چرا که توی مزدور رو اینجوری تربیت کردن که به اون برادر اهل سنت بگی کافر و به من شیعه بگی/ مزدور دجاال!.
حال اونکه دجال امثال تو هستن و نه من و ما و امام خامنه ای قهرمان و ابلفضلی که باعث افتخار اسلام و شیعه هستن!.
اونقدر از برادرای اهل سنتمون دفاع خواهیم کرد جناب نوکر بیمزد یا بامزد صحیونیست که چشم امثال تو در بیاد.
ببخشید بچه ها که باز پایگاهمون به حاشیه و دعوا کشیده شد ولی به خدا آدم دلش میسوزه وقتی این همه نامردی در مورد مسلمونهای غزه ای که الآن هفت ساله که در محاصره ی کامل اسرائیل بچه کش اسیره و خدا شاهده نماینده های مجلس اینگیلیس صداشون در میاد ولی بازم یه عده مثل این شیعه نماها وایسادن حرف چرت میزنن!.
تو این شرایط، شما رو به شنیدن آهنگ فلسطین، با صدای گرم هنرمند خوب کشورمون، آقای محسن چاوشی دعوت میکنم و امیدوارم که با دعای من و شمای دلسوز و دلنگران اون عزیزا و تلاش گروهی خودشون و همه ی اهل خیر، سال بعد، بیوجودی این رژیم ضد بشر ضد شرافت رو جشن بگیریم.
حجم فایل، ۰۲٫۸۷ میگ.
“مرگ بر اسرائیل!”

درباره خادم پايگاه

به نام خداي امام و شهدا. اسمم محمد حسنيه. تاريخ تولدم، سي و يك خرداد هزار و سيصد و شصت و هشته. يعني دقيقا هيوده روز بعد از رحلت امام به عرش سفر كرده به دنيا اومدم!. خودم كه فكر ميكنم خداوند منو به خاطر خدمت به نايب امام زمانم، امام خامنه اي به اين دنيا فرستاده. نابينام. لیسانس تاریخ از دانشگاه پيام نور شهرستان اوز استان فارس. از اونجايي كه عشقم امام و شهدا و رهبر قهرمان، بصير، صبور و ابلفضليم امام خامنه اي بوده و هست، تصميم به انتخاب اين رشته ي دانشگاهي گرفتم و الآن هم تو اين پايگاه در خدمت شمام. من هميشه اين احساس رو داشته و دارم كه اگه ما تاريخو بخونيم و به ديگران هم ياد آور بشيم، ميتونيم جواب خيلي از مسؤوليتها، از جمله داشتن تعهد نسبت به حفظ ارزشها و پاسداري از اين انقلاب عزيز، كه حاصل خون شهداي عزيز‌مون و خون دلهاي بهترين مردم تاريخ بشريته، يعني مردم تاريخساز و حماسه آفرين ايران سربلند رو بديم. اميدوارم تو انجام اين وظيفه، به ياري خدا و تلاش فردي خودم، به علاوه ي ديدگاه هاي مصلحانه ي شما بازديد كننده هاي فهيم و باشور و شعور موفق باشم... راه های ارتباط با این کمترین: ایمیل: mohammad.hassani90@gmail.com شماره ی تماس: 09175586066 آیدی اسکایپ: mohammad.hassani68 ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم، در ره عشق، جگردارتر از صد مرديم. هر‌كجا بوي خميني به سر افتد ما را، دور سيد علي خامنه اي ميگرديم...
این نوشته در ادبيات, اقتصادي, انقلاب اسلامي, تاريخ اسلام, حرف دل, دانلود, سياسي, شهدا, صوتي, فرهنگي, كودك و نوجوان, متفرقه, مذهبي, مصيبت, مهدويت, موسيقي, موسيقي مذهبي, نقد ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
94 بازدید

6 پاسخ به دانلود آهنگ فلسطین از محسن چاوشی، به مناسبت یوم النکبت، سالروز تأسیس اسرائیل غاصب

 1. yaghoob sarchami می‌گوید:

  سلام محمد جان خدا بگم از روی زمین بردارشون که هر چه میکشیم از دست آن نامردهای روزگار هستش کسانی که با سنگ از حریم خودشان دفاع میکنن میشن تروریست و آنهایی که از هر سلاح مرگ بار برای کشتن یک عدهی از زن و بچه و پیر و جوان بیگناه استفاده میکنن و آنهارا به خاک و خون میکشن میشن صاحب حق این چه قانونی هست که سازمان ملل به آنها داده به لطف خدا عمرشان هم به سر رسیده و میبینی که با موشکهای که رزمندگان اسلام بر سرشان ریختند به غلط کردن افتاده بودند اگر به خوام برایت از شجاعت رزمندگان بگم یک طومار میشه به این اندک بسنده میکنم و وقت عزیز شما را نمیگیرم ولی با صدای بلند میگم مرگ بر اسرائیل مزدور

 2. خادم پايگاه می‌گوید:

  سلام جناب سرچمی بزرگ.
  همه ی فرمایشاتتونو like میکنم.
  راستی ببخشید که در باره ی این شیوخ کانالهای ماهواره ای تند مینویسم.
  خدا وکیلی آدم دردش میاد.
  یکی نیستبه اینا بگه/ این همه مراجع تقلید، کدومشون شما رو تعیید کردن؟!.
  آیت الله مکارم میفرمایند/ مواضع اینا مورد تعیید نیست.
  دفتر آیت الله سیستانی میگه/ این اللهیاری پول گرفته به اسم ما از شیعه های ایران ولی بهمون نداده!.
  در اومده میگه/ آقای هاشمی رفسنجانی زمان شاه ملعون تو زندان سیاسی که بوده، عمل خلاف عفت عذر میخوام ولی میگه لوات انجام میداده و وقتی بهش زنگ زدن که از کجا چنین چیزی رو میگی؟!.
  گفته/ همینقد که رفسنجانی ازم شکایت نکرده یعنی من راست میگم!.
  آخه …!، هاشمی رفسنجانی بیاد حرفهای صد من یه غاز تو رو جواب بده و با اون همه مشغله تو دادگاه چون تویی شرکت کنه؟!.
  خدا وکیلی طرفدار هاشمی نیستم ولی از این حرفهای بر خلاف واقعیت، حالم بد میشه!.
  مثلاً از حضرت علی (ع) هم شیعهترن خیر سرشون!.
  آها جناب سرچمی عزیز!، خدا اسرائیل رو با مزدوراش و اربابهاش لعنت کنه انشا الله…

 3. محسن چاوشی می‌گوید:

  سلام رفیق مارا فراموش کردی؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته

مطالب پربازدید