به مناسبت یوم الله سیزده آبان‌ماه، (روز مبارزه با استکبار جهانی) دانلود ده آهنگ زیبای ضد امریکایی با صدای هنرمندان ارزشی کشورمان

اگر نقشه ی جهان را رو به روی خود بگذاریم، در شمال قاره ی آمریکا و در نیمکره ی غربی دنیا، سرزمینیست متشکل از ۴۸ ایالت به هم پیوسته و دو ایالت جداگانه که قریب به چهل سال است، مردم کشور ما، همگام با رهبران خود حاکمیت مستقر بر آن را علت اصلی همه ی مشکلات جهان امروز میپندارند.
وجهه ی نفرت انگیزی که به حق، مردم کشور ما برای این شیطان بزرگ قائلند، آنقدر سیاه و تاریک است که حتی تبلیغات عناصر داخلی خود فروخته ی وطنی و بعضی دولتهای رفتنی و وابسته ی موجود در این کشور هم با تمام تلاشهایی که برای قدری سپید کردن روی آن روسیاه همیشگی به کار بستند، جز با خاکستری شدن چهره ی خودشان و به سیاهی گرویدن تدریجیشان به هیچ نتیجه ی دیگری منتج نشد.
بله، باز سیزده آبانی دیگر از راه رسید و باز خاطراتی که یک ملت سترگ و مقاوم از رژیم منحوس و آدمکشی به نام آمریکای جنایتکار به ناچار و به جهت الزام تقویم مجبور به مرور آن است.
از کودتای سیاه و ننگین ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ و سقوط دولت ملی مصدق گرفته تا پشتیبانی از رژیم ضد ملی پهلوی، قتل و کشتار مردم انقلابی، تجهیز تروریستهای نفاق پراکن منافقین خلق و کشتار هفده هزار نفر از خرد و کلان این مردم تا حمایتهای همه جانبه از رژیم آدمکش صدام و تحمیل جنگ هشت ساله و نزدیک به چهل سال تحریمهای وحشتناک و در تمام تاریخ بی سابقه ی ملت بزرگ ایران توسط این ابرنکبت جهانی و ایجاد آشوبهای مختلف در بین ملت قهرمان و مسلمان کشورمان و ترور دانشمندان هسته ای و ده ها و صدها نمونه ی دیگر از این خباثتها، که تنها تیترهای نامردیها و نامردمیهای این حکومت ضد بشریست که ایرانی جماعت، با هر نوع بینش و تفکر هرگز آن را فراموش نخواهد کرد.
در این حین، هنرمندان واقعی این مرز و بوم که در واقع یکی هستند از میان خود این ملت مقاوم و رشید، به مناسبتهای مختلف، با پرداختن به این جنایتها نقش خود را در مورد زنده نگاه داشتن این کینه ی مقدس و گرفتن انتقام از این ظالمین جهانی به خوبی ایفا و اجرا نموده اند که به یاری خداوند، در مطلب حاضر، به ده اثر از این آثار جذاب و شنیدنی خواهیم پرداخت.

اجازه میخواهم، به پاس حرمت آیه ی شریفه ی السابقون السابقون، أولائکَ المقربون، از قدیمیهای موسیقی ضد امریکایی بنویسم و با آنها آغاز کنم:

اولین آهنگ تقدیمیم در این مطلب، در واقع همانا معروفترین اثر ضد امریکاییست با صدای استاد اسفندیار قره باغی.
«آمریکا، آمریکا، ننگ به نیرنگ تو،
خون جوانان ما، میچکد از چنگ تو…»
(دانلود با حجم ۰۱٫۵۵ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

البته این هنرمند ارزشی و بسیار قابل احترام، در سال ۱۳۹۲ و در سالروز حماسه ی تسخیر لانه ی جاسوسی (۱۳ آبان) آهنگ دیگری شبیه به اثر بالا را نیز رونمایی کرد که حقیقتاً این یکی هم شنیدنیست.
«آمریکا، آمریکا، آمریکای جهانخوار
تحریم تو، تحدید تو دیگر اثر ندارد
نفرین مظلومان ما دست از تو برندارد…»
(دانلود با حجم ۰۶٫۲۹ مگا بایت)

یا حسین شهید علیه السلام

سومین آهنگ، همچنان از میان آثار قدیمیها و سابقون ضد استعمار انتخاب گردیده و بتگر نام دارد، که اتفاقاً آهنگیست در خور شأن کسانی که گویا حماسه های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به چشم ندیده و دفاع قهرمانانه ی مقدس را لمس ننموده و با لحنی حقیقتاً وقیحانه دستاوردهای دولت روی کار فعلی در مذاکرات پوچ و بنا به اذعان خودشان «تقریباً هیچ» با امریکای جنایتکار را با فتوحات بزرگی چون فتح خرمشهر و حماسه های بی بدیل جنگ هشت ساله مقایسه میکنند!.
«ای به امید کسان خفته ز خود یاد آرید
تشنه کامان غنیمت ز احد یاد آرید
گرچه مرحب سپر انداخته خیبر باقیست
بت نگویید شکستیم که بتگر باقیست…»
(دانلود با حجمی بسیار کمتر از ۰۱ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

چهارمین و آخرین آهنگ قدیمی این مجموعه نیز، آهنگیست بیشتر مناسب احوالات امروز انقلابیهای سابق که متأسفانه امروز گویی از انقلابیگریشان به تنگ آمده اند.
آهنگ دیده بگشا ای برادر با صدای استاد شهرام ناظری.
«دیده بگشا ای برادر
تیرگیها را مپرور
آنکه از دامش پریدی بر نهاده دام دیگر…»
(دانلود با حجم ۰۳٫۰۵ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

اما به امید خداوند، حال به سراغ هنرمندان متأخر و امروزی کشور اسلامی و انقلابیمان میرویم، با آهنگ بسیار زیبای از دهان تفنگ با صدای قاسم افشار عزیز.
«اگر پسند و اگر ناپسند میگویم
نگفته بودم و اینک بلند میگویم
نگفته بودم و جنگ است بعد از این سخنم
برای اهل فرنگ است بعد از این سخنم…»
(دانلود با حجم ۰۳٫۸۳ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

ششم آهنگ، اثریست بسیار با کلاس و فلسفی با صدای خواننده ی ارزشی، پویا بابایی به نام آمریکاتور.
«شب، جنون، مرگ، قفس، جنگ، دروغ
قفس تنگ نفس، جنگ، دروغ
سامری، فتنه، فسون، افیون، سِحر
هالیوود، وهم، هوس، جنگ، دروغ
گندم غفلت آدم، ابلیس
بابل تازه، نئو آتلانتیس
شهوت فتح بهشت شداد
مستی دوزخیان در پردیس…»
(دانلود با حجم ۰۹٫۵۹ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

حالا مایلم تا با یکدیگر، به آثار هنرمندان ارزشی مملکتمان در مورد توافق با آمریکا (شیطان بزرگ) و امضای توافق بنا به اذعان مسؤولین امر «تقریباً هیچ» برنامه ی به اصطلاح جامع اقدام مشترک (برجام) هم سری بزنیم.
آثاری که به وضوح نشان میدهد، ملت سترگ ایران بخشنامه ای و با نطقهای بی منطق هر کس و ناکسی انقلاب نکرده که حال مجبور باشد برای حفظ آن گوش به دهان همانان بدوزد و به خوبی میفهمد چه کسی و چرا راست میگوید و در مقابل چه کسی و با چه انگیزه ای تنها نام راستگویان را یدک میکشد و این را میتوان از خیزش انقلابی هنرمندان واقعی این ملت هم دریافت.
اجازه میخواهم، ابتدا با موسیقی ملایمتر آغاز کنم:
هفتمین آهنگ انتخابیم، اثریست به غایت شنیدنی توسط علی اکبر قلیچ عزیز، به نام برکت مذاکره.
«پنجه ی آهنی و دست نوازش زنهار
پیک صلح و خبر از شدت تازش زنهار
راه طاغوت همانا روش شیطان است
وضع تحریم و سپس وعده ی کاهش زنهار
گرگ ابلیس برت با صفت میش آید
نزد ابلیس عقب گر بروی پیش آید…»
(دانلود با حجم ۱۰٫۵ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

آهنگ هشتمینم در مطلب حاضر، اثریست قدری تند و البته واقع بینانه تر در مورد آنچه که حجت الاسلام رثایی نماینده ی سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی آن را به صراحت ننگ نامه ی برجام میخواند.
آهنگ بسیار زیبای هتل کوبورگ با صدای مهران میرزایی عزیز و قابل احترام:
«من به لبخند گرگ بدبینم
به دروغ بزرگ بدبینم
گرمتر میشود مذاکره ها
تنگتر میشود محاصره ها…»
(دانلود با حجم ۰۶٫۴۱ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

نهمین آهنگ و البته آهنگ ما قبل پایانیمان، اثریست به شدت تند اما در حقیقت منطقی و درست که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای در جلسه ی سخنرانی ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۵ در جمع مسؤولین سه قوه، که در پاسخ به تحدید مقامات امریکایی فرمودند، ما برجام را نقض نخواهیم کرد اما اگر شما برجام را پاره کنید ما آن را به آتش خواهیم کشید، از امریکاییها درخواست میکند، آنان برجام را پاره کنند تا ایرانیها آن را به آتش بکشند!.
آهنگ بد عهدی شیطان با صدای بهرام پاییز.
«پیر ما گفت که از مکر تو آگاه شویم
تا مبادا که در این مرحله گمراه شویم
گرچه گفتیم و شنیدیم و تفاهم کردیم
تو مپندار که پندار تو را گم کردیم
تیر از چله ی آرش بکشیم
پاره کن کاغذ برجام که آتش بکشیم…»
(دانلود با حجم ۰۲٫۷۸ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

و سر انجام، دهمین و آخرین آهنگ این مجموعه ی موسیقایی ضد استعماری، اثریست با صدای هنرمند نوجوان سیزده ساله، محمد قاسم رضایی، با همخوانی گروه سرود نسیم بهشت، که مرگ بر آمریکا نام دارد.
«هرجای این خاکو که میگردی، برگ گلای سیزده سالهست
با عشق زیر تانک جون میدن، این سرزمین برگ گل لالهست
هر عاشقی که عشق میهن داشت، از جون گذشت اما نمرد این عشق
با خون غیرت آبیاری شد، خیلی برامون آب خورد این عشق…»
[دانلود با حجم ۱۰٫۲ مگا بایت.)

یا حسین شهید علیه السلام

در پایان ضمن گرامیداشت یوم الله سیزده آبانماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، از حوصله ای که به خرج دادید و مطالعه فرمودید بسیار تشکر میکنم/یا علی مدد.

درباره خادم پايگاه

به نام خداي امام و شهدا. اسمم محمد حسنيه. تاريخ تولدم، سي و يك خرداد هزار و سيصد و شصت و هشته. يعني دقيقا هيوده روز بعد از رحلت امام به عرش سفر كرده به دنيا اومدم!. خودم كه فكر ميكنم خداوند منو به خاطر خدمت به نايب امام زمانم، امام خامنه اي به اين دنيا فرستاده. نابينام. لیسانس تاریخ از دانشگاه پيام نور شهرستان اوز استان فارس. از اونجايي كه عشقم امام و شهدا و رهبر قهرمان، بصير، صبور و ابلفضليم امام خامنه اي بوده و هست، تصميم به انتخاب اين رشته ي دانشگاهي گرفتم و الآن هم تو اين پايگاه در خدمت شمام. من هميشه اين احساس رو داشته و دارم كه اگه ما تاريخو بخونيم و به ديگران هم ياد آور بشيم، ميتونيم جواب خيلي از مسؤوليتها، از جمله داشتن تعهد نسبت به حفظ ارزشها و پاسداري از اين انقلاب عزيز، كه حاصل خون شهداي عزيز‌مون و خون دلهاي بهترين مردم تاريخ بشريته، يعني مردم تاريخساز و حماسه آفرين ايران سربلند رو بديم. اميدوارم تو انجام اين وظيفه، به ياري خدا و تلاش فردي خودم، به علاوه ي ديدگاه هاي مصلحانه ي شما بازديد كننده هاي فهيم و باشور و شعور موفق باشم... راه های ارتباط با این کمترین: ایمیل: mohammad.hassani90@gmail.com شماره ی تماس: 09175586066 آیدی اسکایپ: mohammad.hassani68 ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم، در ره عشق، جگردارتر از صد مرديم. هر‌كجا بوي خميني به سر افتد ما را، دور سيد علي خامنه اي ميگرديم...
این نوشته در ادبيات, انقلاب اسلامي, پيام ولايت, حرف دل, دانلود, سياسي, صوتي, فرهنگي, متفرقه, مذهبي, موسيقي, موسيقي مذهبي, موسيقي ملي, نقد, همخوانی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
312 بازدید

2 پاسخ به به مناسبت یوم الله سیزده آبان‌ماه، (روز مبارزه با استکبار جهانی) دانلود ده آهنگ زیبای ضد امریکایی با صدای هنرمندان ارزشی کشورمان

  1. زن روز می‌گوید:

    با تشکر از مطالب خوبتن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته

مطالب پربازدید