همه چیز در باره ی مستند ظهور نزدیک است!/دانلود با کمترین حجم ممکن!

سلام همپایگاهیهای عزیز.
اولاً به خاطر به روز نشدن درست و حسابی پایگاه توسط این حقیر از دوستان عذر تقصیر میخوام و امیدوارم که این کوچیکترشون رو با بزرگواری تمام مورد عفو و بخشش قرار بدن.
اما بعد.
اگر خاطر شریفتون باشه، قرار شد که تو این هفته و پست مربوط به امام زمان (عج)، در باره ی یه مستند، که سه سال قبل، کلی تو کشور عزیزمون، ایران سر و صدا کرد و بعد از مدتی، به یکباره خاموش شد و همه رو تو ابهامات فراوون فرو برد و با گفتن این جمله که اینها از دفتر مشایی پول گرفته بودن و یه مشت رمال تو دفتر احمدینژاد اینو درست کردن و …
همه چیز تموم شد!.
بذارین، من با یه نگاه دیگه و تکیه به مستندات موجود، به این فیلم و این قضیه نگاه بندازم تا معلوم بشه آیا واقعاً موضوع به همین سادگی بوده یا اینکه زوایای پیدا و پنهان دیگه ای هم پشت این موضوع بوده و مورد خود سانسوری قرار گرفته شده؟!.
قبلاً از همه ی عزیزانی که تو این بازخوانی قصه ی ظهور نزدیک است متضرر میشن، معضرت میخوام و یاد آور میشم که ارادت من به امام خامنه ای، رهبر معظم انقلاب و نایب امام زمان (عج) هم به خاطر ارتباط با حلقه ی متصل به نبوت و الهویته وگرنه که من نوکر قدرتمندها و سیاستمدارها نبوده و نیستم.
با افتخار مینویسم که جون ناقابلم، نسلم، ناموسم فدای امام خامنه ای! اما نه به خاطر قدرت ایشون که به خاطر نیابت امامتشون.
اگر روزی خدایی نکرده مردم ایشون رو نخوان و مجبور باشن کنج خونه مثل پدر بزرگوارشون امیر المؤمنین علی (ع) سر به زانو بگذارن، برای من امام خامنه ای هستند و اگر خدایی ناکرده روزی هم از مسیر وظایف الهیشون خارج بشن و امپراتوری تشکیل بدن و اروپا رو هم به زیر پر قدرتشون بکشن، ما رو با امپراتورهای قدرت طلب فاسق کاری نیست…
خب، با این مقدمه میریم سراغ بحث خودمون.
همه چیز از
این کیلیپ صوتی
شروع شد.
لطفاً دانلودش کنین تا بهتر دستتون بیاد.
حجمش، فقط یه میگ و سی و هشت کیلوبایته!.
سال هشتاد و هفت فکر میکنم بود و از نماز عید قربان برمیگشتیم که ایمان، دوست عزیزم، منو دید و گفت/ محمد جان!، همونجوری که تو به من تسبیح متبرک به کربلا هدیه میدی، من هم واست هدیه آوردم!.
این ادبیات، البته که از ایمان دور بود و معمولاً ایمان هدیه میگرفت تا بده اما تو یه موارد خاص میشد ازش انتظار این ادبیات رو داشت.
خب، ایمان جان!، چی هست؟!.
یه کیلیپ صوتی که رو موبایلمه!.
اون روزها من گوشی بولوتوثدار نداشتم و گفتم/ خب، بذار ببینم!.
صدای حضرت آیت الله ناصری بود که میگفت/ شخصی رفته خدمت مرحوم حضرت آیت الله بهجت، اون عارف بینیاز از توضیح و تکریم و …
همینهایی که تو کیلیپ بالایی هست و لینک دانلودش هم بالاست!.
خیلی خوشحال شدم و البته این اولین کیلیپ رسمی بود که پخش میشد و خوشحالمون میکرد که فرج امام زمان (عج) اینقدر نزدیییکه!.
مدتی بعد اما
این یکی کیلیپ
به دست همه افتاد که در مورد ظهور امام عصر (ع) و نزدیک بودن اون صحبت میکرد!.
این یکی کیلیپ، صدای همراه با تصویر امام جمعه ی محترم اهوازه که فکر کنم نام مبارکشون، آیت الله مظاهری باشه هستش که با نقل پیشگوییهایی از یه پیره مرد متدین که تو یکی از روستاهای نزدیک مرز عراق، تو زمان نوجوونیش از یه روحانی شنیده، میگه که ظهور امام زمان، به زودی و در زمان سکانداری امام خامنه ای حفظه الله اتفاق میفته!.
گفتم و گفتیم/ خیره انشا الله و این دو رو گذاشتیم کنار هم و شد کورسویی امید برای نزدیکی ظهور!.
اما یه شب که با بچه های مسجدی که میخواستیم تو خونه ی یه شهید جمع بشیم و همفکری کنیم که برای تقویت هرچه بیشتر احترام به نایب امام زمان مقام معظم رهبری چه کار باید کرد؟!؛ یه طلبه ای که فکر میکنم شش پایه ی سطح یک حوزه رو پشت سر گذاشته بود، به من گفت/ محمد!، پیشبینیهای زمان ظهور رو دیدی؟!.
نه!.
چی هست؟!.
توضیح اینکه از سال هشتاد و هشت و با پایان انتخابات و آغاز رسمی فتنه ی سبزها، کلاً وظیفه ی همه ی بچه مسجدیها شده بود یه چیز!.
جمع آوری هرجور کیلیپ در حمایت از مقام معظم رهبری و تبلیغ بین بچه های دیگه از طریق بولوتوث!.
اصلاً دوره ای بود!/یادش بخیر!.
از گلچین برنامه های صدا و سیما گرفته تاااا، سخنرانی حضرت امام و حضرت آقا تو فتنه ی هفتاد و هشت (هجده تیر)!.
خلاصه، حاج آقای طلبه ی پایه ی هفت و هشتی،
این یکی رو!
بهم بولوتوث داد و وقتی رفتم و گوشش کردم، دیدم/ یا ابلفضل!، همه بیدارن و خوابمونده ی قصه ی ظهور منم!.
این یکی کیلیپ، (کیلیپ سومیه)، همینیه که معروف شد به مستند ظهور نزدیک است!.
حجم فیلم، ۷۸۹ میگ بود ولی اینو هم فرمت صوتیش کردم و حجمشو رسوندم به حدود ۶۸ میگ، که راحت تر و کمهزینهتر دانلود بشه و شما با حجم کمتری بتونین روش کار کنین.
از محتوای این مستند، همینو بگم که بعد از دیدن این فیلم، دیگه به کسی نمیگفتم که این داره چی میگه و فقط میگفتم/ لطفاً اینو ببینین و نظرتونو بگین و هرکی مینشست پاش، به خدا که اول میخکوب و بعدش، آچمس میشد و میگفت/ باید واسه آقا، کاری بکنیم!.
بعضیها میگفتن/ باید تکثیر کنیم تا همه ببینن و عده ای هم میگفتن/ نه!، این باید محرمانه بمونه و خودمون به صورت پنهانی، خودمونو سازماندهی کنیم و بریم دنبال سربازگیری واسه آقا!.
خلاصه، اینکه این مستند، اونجوری ما رو ترکونده بود که ادبیات ما بچه مسجدیها، حول و اطراف دوران بعد از ظهور چرخ میزد!.
خودم، رفتم تو کار خرید سیدی خام و پیدا کردن افرادی واسه تکثیر این سیدیها!.
به هرکی رو مینداختم، با افتخار میپذیرفت و دهتا پونزدهتا واسم تکثیر میکرد و حتی کار به پخش تو سطح مساجد و نماز جمعه هم کشید و …
خلاصه شده بودیم نماینده ی امام زمان!/خخخ.
ادبیاتمون ظهور بود و یاری سید خراسانی و شعیب بن صالح و سید یمانی و البته تضاد با سفیانی گور به گور شده ی از نسل بنیعباس و شاید هم اموی!.
شما هم این فایلها، مخصوصاً این سومی رو دانلود کنین و ببینین تا به من و ما حق بدین که چه خبر بوده!.
همه، منتظر ظهور آخرین منجی بودیم که، یهویی دیدیم تو اخبار بیست و سی، پنجشنبه شبی، دلاوری میگه/ شاید شنیده و دیده باشین فیلم مستند ظهور نزدیک است رو، از کسانی که اینا رو پخش میکنن خواهش میکنیم این کار رو ادامه ندن وگرنه میگیم که از کجا آب میخوره ها!.
گفتم/ لابد داره چرت میگه و به یه جایی که نباید وابسته هست که اینجوری میگه! وگرنه، ما که از یه طلبه ای که به تقید و ولایتمداریش شکی نیست گرفتیم و از جایی هم خط نمیگیریم و فقط واسه انجام وظیفه ی شرعی داریم تکثیر و پخششون میکنیم!.
از قضا، هفته ی بعد هم اومد و گفت/ چرا بعضیها تو این سیدی کارایی کردن که بعضی از جوونا، از روی احساس تکلیف برن پخش کنن؟!؛ در حالی که اگه آقا نیومد، مسؤولیتش با کیه؟!.
با خودم گفتم/ خدا رو شکر، بالاخره فهمید که کسایی که تو کار پخش سیدی هستن، از جایی خط نمیگیرن!.
ما، البته که حق داشتیم این هشدارها رو جدی نگیریم؛ چون تو این سیدی، از کسایی چون، امام خمینی (ره)، امام خامنه ای (ح)، آیت الله حائری شیرازی، آیت الله بهجت (رح)، سرلشکر رحیم صفوی، حاج آقا پناهیان، دکتر احمدینژاد، حاج مهدی سلحشور و البته احادیث و روایات و … برای اثبات ادعای نزدیکی ظهور صحبت به میون اومده بود و البته که نباید هم باور میکردیم که اینا دروغن!.
اما زد و نزدیکای عید سال نود، یعنی یه ماهی بعد از شادی و آچمس بودن ما از نزدیکی ظهور، گفتن که/ یه سیدی هم حوزه ی علمیه ی قم داده تو رد قصه و خدا رو شکر، یکی از بچه ها رفت قم و خریدش که حجمش، دو گیگ و خورده ای بود و بهتره که بنویسم/ دیویدی بود و نه سیدی!.
وقتی گوشش دادم، به معنی وااااقعی، هرچی تو ذهنم رشته کرده بودم، پنبه شدن و دقیقاً، خورد تو پوزم!.
محتویات سیدی، به طور کل تکذیب شدن و البته که چه بد هم تکذیب شدن که نتونستن جوابهای همه ی شبهات رو بدن و یه جاهایی کدخدامنشانه موضوع رو جمع کرده بودن!.
با اینکه رو دیویدی مربوط به نقد مستند، نوشته بود/ حق کپی کشیدن ندارم ولی، کپی کردیم و دادیم دست مردم که آآآی!، حوزه تکذیب کرده و کلاً بیخیال ظهور با علائم نزدیکیش بشین که دست خداست و اگه بخواد این جمعه میاد و اگه هم نخواد هزار سال دیگه میاد!.
به دفتر مقام معظم رهبری هم زنگ زدم و اونا هم گفتن/ آقا فرمودن/ هرچی حوزه بگه!.
آآآ!، راستی!، اون دیویدی رو هم به صورت فرمت صوتی (mp3) درش آوردم و لینک دانلودشو هم همین زیر میذارم تا راحت تر قضاوت کنین و بهتر به حقیقت برسین که علت صوتی کردنش هم دوتا چیز بود.
اولاً حجمش، خیلی زیاد بود و با صوتی کردنش حجمش معتدل میشد و ثانیاً این فیلم نقد، چیز خاصی برای دیدن نداره و همه چیزش شنیدنیه!.

ایناهاشش!
اینو هم حتماً حتماً دانلودش کنین که حجمش چهل و پنج میگ و خورده ایه و دیگه دو گیگ و خورده ای نیست!.
خلاصه، بعد از مدتی، گفتن/ دادستان افتاده دنبال تهیه کننده ها و توزیع کننده های سیدی و با خودم گفتم/ بیچاره ما مردم!.
اگه راست میگن برن اونایی رو بگیرن که به مردم اطلاعات غلط دادن!.
اگه اینا غلط بود، چرا خود مسؤولینی که ازشون نقل قول اومده بود، تکذیب نکردن؟!.
مقام معظم رهبری که اعلان نظر کردن و دادنش دست حوزه ولی همه ی نام برده های بالا، چی؟!.
به فرض که این موضوع مقصرانی داشته!؛ کیا مقصرن؟!.
اونایی که مطلب میدن دست ملت؟!، یا اونایی که با هوشمندی، گلچینش میکنن؟!.
بعدها گفتن/ اینایی که سیدی رو ساختن، به دلایل اخلاقی و مالی بازداشت شدن و اعتراف کردن که از دفتر احمدینژاد و مشایی تغذیه میشدن و …
با خودم گفتم/ باشه! ولی اونایی که تو این سیدی اظهاراتشون هست چی؟!.
شنیدم حاج آقا پناهیان تو مصاحبه با یکی از روزنامه ها، گفته بودن/ من نمیدونم از کدوم سخنرانیم نقل قول منو دستچین کرده بودن و تو این سیدی گنجونده بودن!.
یا مثلاً سخنرانهای سیدی نقد فیلم گفتن/ آیت الله ناصری فرمودن/ من راضی نبودم که نقل قولم تو کیلیپ فرج نزدیک است منتشر بشه!.
حال اونکه ایشون معلومه که تو بلندگو دارن این مطلب رو میگن و یا حتی میتونستن خیلی زودتر تکذیب کنن و توضیح بدن که منظورشون چیه؟!.
در مورد امام جمعه ی محترم اهواز که دیگه هیچی نمیتونم بگم و خجالت میکشم بنویسم/ تو نقد فیلم ظهور نزدیک است، سخنران نقد میگه/ حاج آقا فلانی رفتن کربلا و موبایلشون آنتن نمیده و خاموشه!.
و این یعنی له شدن ضعفاء برای نجات قدرقدرتها!.
وگرنه، حرف اینجاست که شما یا میتونین یه چیزی رو نقد کنین و یا نمیتونین!.
اگه میتونین، یا علی! و اگه نمیتونین، خودتونو زشت و خراب نکنین!.
حاج آقا رفتن کربلا و موبایلشون آنتن نمیده و خاموشه جواب در خور شأن این همه پیشبینی و نقل خاطره از امامان خمینی و خامنه ای و علامه ی طباطبایی و … نیست! و این تنها اظهار عجز و ناتوانی در مقابل غلط احتمالی صورت گرفته هست و لا غیر!.
البته ملاحظاتشون تو فیلم نقد مستند در مورد احادیث مربوط به ظهور استفاده شده در مستند ظهور نزدیک است، تو چندجا قانع کننده و مثبت و تو چندجا هم خارج از فهم من بود و قضاوت رو به شما میسپارم.
در پایان، توجهتون رو به یه مصاحبه از همسر شهید سید علی اندرزگو با اجرای مجری دوستداشتنی و محبوب صدا و سیما، آقای یامینپور جلب میکنم که اتفاقاً ایشون هم به نزدیک بودن ظهور امام زمان (عج) از قول شهید اشاره دارن و این سؤال رو بیشتر به ذهن متبادر میکنه که آیا ایشون هم با دفتر مشایی و احمدینژاد و رمالها ارتباط دارن که اینا رو گفتن؟!.
البته که اگر صحبت از نزدیکی ظهور، ویژگی باند مشایی احمدینژاد باشه، ایشون و همه ی افرادی که نامشون تو این مطلب اومد، مزدوران این باندند خدایی ناکرده!/خخخ

اینم کیلیپ همسر شهید اندرزگو!
حجم این کیلیپ هم، فقط ۹۲۰ کیلوبایته!/کمتر از حتی یک میگ!…
پارسال از پایگاه خبری عصولگرای جهان نیوز، وابسته به یه آنتی مشایی و احمدینژاد، به نام علیرضای زاکانی، نماینده ی محترم مردم تهران تو مجلس دانلودش کردم!.
من یکی که اگه امام زمان (ع) بیاد و گردنم بره، بازم میگم فدای خود آقا ولی امیدوارم آقای همه ی عالم، هرچه زودتر ظهور کنن و یه دنیا و همه ی تاریخش رو از بدبختی و استعمار نجات بدن؛ آمین.

درباره خادم پايگاه

به نام خداي امام و شهدا. اسمم محمد حسنيه. تاريخ تولدم، سي و يك خرداد هزار و سيصد و شصت و هشته. يعني دقيقا هيوده روز بعد از رحلت امام به عرش سفر كرده به دنيا اومدم!. خودم كه فكر ميكنم خداوند منو به خاطر خدمت به نايب امام زمانم، امام خامنه اي به اين دنيا فرستاده. نابينام. لیسانس تاریخ از دانشگاه پيام نور شهرستان اوز استان فارس. از اونجايي كه عشقم امام و شهدا و رهبر قهرمان، بصير، صبور و ابلفضليم امام خامنه اي بوده و هست، تصميم به انتخاب اين رشته ي دانشگاهي گرفتم و الآن هم تو اين پايگاه در خدمت شمام. من هميشه اين احساس رو داشته و دارم كه اگه ما تاريخو بخونيم و به ديگران هم ياد آور بشيم، ميتونيم جواب خيلي از مسؤوليتها، از جمله داشتن تعهد نسبت به حفظ ارزشها و پاسداري از اين انقلاب عزيز، كه حاصل خون شهداي عزيز‌مون و خون دلهاي بهترين مردم تاريخ بشريته، يعني مردم تاريخساز و حماسه آفرين ايران سربلند رو بديم. اميدوارم تو انجام اين وظيفه، به ياري خدا و تلاش فردي خودم، به علاوه ي ديدگاه هاي مصلحانه ي شما بازديد كننده هاي فهيم و باشور و شعور موفق باشم... راه های ارتباط با این کمترین: ایمیل: mohammad.hassani90@gmail.com شماره ی تماس: 09175586066 آیدی اسکایپ: mohammad.hassani68 ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم، در ره عشق، جگردارتر از صد مرديم. هر‌كجا بوي خميني به سر افتد ما را، دور سيد علي خامنه اي ميگرديم...
این نوشته در ادبيات, اقتصادي, انقلاب اسلامي, پيام ولايت, تاريخ اسلام, حرف دل, خنده دار, دانلود, دفاع مقدس, سياسي, شادي آور, شهدا, صوتي, علمي, فرهنگي, متفرقه, مذهبي, مصيبت, مهدويت, نقد ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
453 بازدید

4 پاسخ به همه چیز در باره ی مستند ظهور نزدیک است!/دانلود با کمترین حجم ممکن!

 1. وحيد می‌گوید:

  سلام ممنون به خاطر این اطلاعات و این کلیپها منم آرزوی قلبیم این هست که امام زمان هر چه زودتر ظهور کنه و ما خوشبخت بشیم و از بی عدالتیها نجات پیدا کنیم

 2. خادم پايگاه می‌گوید:

  انشا الله، وحید جان، انشا الله…

 3. درویش را گفتند بهشت بهتر است یا رفیق…درویش خندید و گفت:بهشت بی رفیق جهنم است[گل][گل][گل]

  وبسایت دیدنیهای کرمانشـاه+مراکز خرید کرمانشـاه
  kermanshahan2020.blogfa.com

  • خادم پايگاه می‌گوید:

   سلام به شما برادر عزیز و محترمم، جناب آقا میلاد بزرگوار.
   تشکر به خاطر ارسال گلهای مجازیتون.
   فک کنم الآن سه هیچ به نفع شما شد/خخخ.
   (گل)، (گل)، (گل)، (گل)، (گل)، (گل)…
   این شیشتا رو داشته باشین، تا بازی بعد هم خدا کریمه!/خخخ؛ شیشتایی شدین الان…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته

مطالب پربازدید